Jméno a příjmení: BcA. Klára Stojaníková
Název společnosti: fotografky.com
Pozice: majitel / ředitel / fotograf
Obor: portrétní a event fotografie
Členství v klubu: Creativ Industry Club Praha


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Záběr mé firmy je jasný již z názvu. Náplní mé práce jsou fotografické služby s dominantním postavením portrétní a reportážní /event/ fotografie.

Pracuji pro soukromé i firemní zákazníky, a to ve svém foto ateliéru v Praze 4. Potřebuje-li zákazník nikam nejezdit, jsem schopná a velmi ochotná svůj ateliér sbalit a dovézt na místo focení (firmy, domácnosti, exteriéry či jiné lokality)

Jsem vám k dispozici, potřebujete-li pro firemní potřeby: profesní, firemní, business, profilový nebo PR portrét svého já i svých kolegů ve firmě. Pořádáte-li firemní večírek, seminář nebo konferenci – firemní event. Reklamní a propagační fotografie. Ze soukromé sféry mou práci můžete využít pro osobní portrét, portrét dětí, rodiny i životních událostí jako těhotenství, svatbu, křtiny, rodinné oslavy…

Má pozice ve firmě je striktní ředitel a fotograf v jednom. Jen ta striktnost a přísnost ředitele občas zaspí a probere se na poslední chvíli.

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Mým typickým zákazníkem je člověk, všeho věku i genderu. Každý kdo potřebuje pro své podnikání fotografie (téměř všichni) nebo chce udělat radost své duši i blízkým krásnými fotografiemi na památku.

Nově je mým zákazníkem i člověk, který ocení řemeslnou práci i umění a také ocení fotografie vytvořené analogovou technologií. Bez doteku digitální technologie, notabene umělé inteligence.

Hledám zákazníky, kteří ocení řemeslně kvalitní práci a občasný výtvarný pohled na věc.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Toho bylo více. Stále čerpám ze zážitků a atmosféry Škoda teamu na Tour de France 2021, do kterého jsem patřila a celý měsíc fotila ve škodováckém hospitality programu. Dále jsem ráda, že mám v ateliéru po dvaceti letech za zadkem fotokomoru, kde můžu opět trávit čas s vývojkou a ustalovačem. K tomu jsem se naučila kopírovat negativy a tím vytvářet fotografie starou historickou technikou kyanotypií.

Podařilo se mi s portrétními fotkami umístit na několika světových fotografických soutěžích na místech těsně pod bednou. To hodlám změnit, protože nějakou tu trofej chci 😉

 

Máte nějaké životní krédo? To je otazník 😀

 

Kontaktní údaje: Klára Stojaníková, telefon: 774 770 695, e-mail: klara@fotografky.com, web: www.fotografky.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email