THE EMBLEM HOTEL, Platnéřská 19, Praha 1, každé liché úterý v 8:30–10:45

Cena setkání: 350 Kč včetně DPH. Pro hosty na 3. a další návštěvě 2.900 Kč včetně DPH.

Cena ročního členství: od 2.500 Kč + DPH / měsíc.

Manažer klubu: Marek Martinka, martinka@maaars.cz, 731 711 402

Creative Industry Club usiluje o propojování podnikatelů, tvůrců a dalších subjektů působících v oblasti kulturních a kreativních průmyslů.

Personální složení cílí na členy z filmového, hudebního či herního průmyslu, designu, VR, galerií či uměleckých řemesel, ale i z poradenství (právo, účetnictví, daně) nebo cestovního ruchu, oslovujeme rovněž investory.

Vznik klubu reaguje na rostoucí důležitost kulturních a kreativních průmyslů pro inovace a tedy další hospodářský a společenský rozvoj a také na skutečnost, že pro daný sektor je vzájemná kooperace přirozená i nezbytná.

Klub chce v neposlední řadě získat pevné místo mezi ostatními sektorovými organizacemi a informačním místem pro veřejnou správu.

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU KE ČLENSTVÍ

Začněte využívat výhod pro členy podnikatelské komunity Business Friends.

Seznam členů

Registrace na snídaně

duben

04duben8:3010:45Creative Industry Club Praha8:30 - 10:45 THE EMBLEM HOTEL, Platnéřská 19, Praha 1

18duben8:3010:45Creative Industry Club Praha8:30 - 10:45 THE EMBLEM HOTEL, Platnéřská 19, Praha 1

květen

02květen8:3010:45Creative Industry Club Praha8:30 - 10:45 THE EMBLEM HOTEL, Platnéřská 19, Praha 1

16květen8:3010:45Creative Industry Club Praha8:30 - 10:45 THE EMBLEM HOTEL, Platnéřská 19, Praha 1

30květen8:3010:45Creative Industry Club Praha8:30 - 10:45 THE EMBLEM HOTEL, Platnéřská 19, Praha 1

Medailonky členů

Klára Stojaníková / fotografka

profesionální a umělecké fotografie pro Vás, Vaši radost i business

Více →

Marek Martinka

“Ani na první pohled beznadějná situace nemusí znamenat prohru”, říká Marek Martinka, advokát z MAAARS advokáti s.r.o. Jméno a příjmení: …

Více →

Radim Kostaňuk Úspěšné reality s.r.o.

Hledáte pomoc v realitní džungli? Chcete mís jistotu, že bude ochráněni před nekalými praktikami a podfuky? Chcete dobře a úspěšně prodat bez starostí a rizik Vaši nemovitost? Tak jsme tu pro Vás, pořád na telefonu a neustále na Vaší straně. Zavolejte nebo napište ihned, my pracujeme pořád 702177006, radim@uspesnereality.cz

Více →

Články členů

Jaké budou ceny nemovitostí v roce 2022?

Bude se už konečně zlevňovat, anebo naopak nemovitosti prudce zdraží? Ceny nemovitostí ovlivňují především hypotéky a inflace.

Read More →

Odešli vám nájemníci nebo budete muset zlevnit nájemné? Těžká otázka – pronajímat nebo prodat?

Odešli Vám nájemníci nebo budete muset zlevnit nájemné? Je to vůbec dobré řešení a víte vůbec o závažném problému, který vás tímto čeká?

Read More →

Pravda o realitním odhadu ZDARMA

Realitní odhady ZDARMA – je to opravdu tak jak říká reklama? Už jste viděli někde nabídku odhadu zdarma? Asi ano, vykukuje na nás v rámci reklam, které máme všichni “tak rádi”, při čtení článků, anebo sledování videa na např. na YouTube. Někteří realitní makléři začali používat nabídku odhadů zdarma, jako marketingoví nástroj, pouze pro nalákání klientů……..

Read More →

Proč jsem členem Business Friends – svědectví Radima Kostaňuka

V době špatných zpráv mám pro Vás jednu dobrou. Podnikám a jsem členem klubu tedy, skupiny podnikatelů s názvem Business Friends. A proč ? V této nelehké době a ostatně i v každé době, potřebujete k podnikání především dvě důležité věci a to Energii a dobré kontakty. Obojí najdete právě v klubech Business Friends.

Read More →

Predikce vývoje cen nemovitostí v Praze v roce 2021

Autor: Radim Kostaňuk, Úspěšné reality s.r.o. „V současné době si lze přečíst mnoho článků, jak ceny nemovitostí porostou, anebo budou naopak klesat. Jeden předpovídá to a …

Read More →

Budou klesat anebo naopak stoupat ceny nemovitostí?

Autor: Mgr. Bc. Radim Kostaňuk, Úspěšné reality s.r.o. POZOR tento neskutečně dlouhý článek způsobuje vědění a slabším jedincům by mohl způsobit i náhlí vědomostní šok, …

Read More →