“Jsme tu, abychom pomohli našim zákazníkům dosáhnout svých cílů”, říká David Fogl, CEO/Founder z Continera.

 

Jméno a příjmení: David Fogl
Název společnosti: Continero
Pozice: CEO, Founder
Obor: IT Software development
Členství v klubu: Pátý klub Brno


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsem David Fogl, zakladatel a CEO společnosti Continero. Naše společnost se zabývá moderním přístupem k vývoji a testování softwaru. Poskytujeme širokou škálu IT služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Mezi naše hlavní služby patří:

 1. Poradenské služby
  Pomůžeme vám vytvořit moderní architekturu pro vaši aplikaci a vysvětlíme vám, jak vytvářet software s nejnovějšími technologiemi a postupy. Zajistíme, že váš software bude rychle doručován a bude bez chyb.
 2. Vývoj softwaru
  Máte problémy s vývojem software? Naši zkušení vývojáři vám pomohou s levnějším a rychlejším řešením. Od malých webových stránek až po rozsáhlé informační systémy, máme zkušenosti s různými projekty.
 3. Testování a automatizace
  Bez správného testování nemůžete mít kvalitní software. Pomůžeme vám vyhledat a opravit chyby, abyste mohli mít spokojené uživatele. Máme zkušenosti s testováním na PC a mobilních zařízeních iOS/Android.

Kromě služeb nabízíme také produkty, které nám pomáhají s testováním jiných aplikací, jako je Tomtit.app a Mobile Manager

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Naši typičtí zákazníci jsou firmy a organizace z různých odvětví, které se zabývají vývojem softwaru. Hledáme zákazníky, kteří si cení moderního a kvalitního softwaru a chtějí dosáhnout úspěchu ve svých projektech.

Mezi naše potenciální zákazníky patří:

 1. Společnosti vyvíjející vlastní software
  Pomáháme firmám, které potřebují vývoj nových aplikací nebo aktualizaci stávajících softwarových řešení. Náš tým zkušených vývojářů a testerů dokáže pomoci s vývojem na různých platformách a technologiích.
 2. Technologické startupy
  Jsme sami novým technologickým startupem, a proto dobře rozumíme potřebám a výzvám, které s sebou nese začínající firma. Chceme pomoci jiným startupům vytvořit moderní a konkurenceschopné produkty.
 3. Velké podniky
  Spolupracujeme také s většími společnostmi, které potřebují zlepšit své softwarové procesy, automatizovat testování a zajistit vysokou kvalitu svých aplikací.
 4. Vývojářské týmy bez testovacích procesů
  Pokud máte vývojářský tým, který zatím nemá žádné testovací procesy, rádi vám pomůžeme s nastavením testování od začátku a poskytneme potřebné know-how.

Zákazníky, které hledáme, jsou ti, kteří se zajímají o moderní vývoj a testování softwaru a chtějí spolupracovat s týmem zkušených profesionálů, kteří mají za sebou bohaté zkušenosti a jsou vášniví pro svou práci. Pokud se vaše firma řadí do této kategorie, rádi s vámi spolupracujeme na dosažení vašich cílů.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

V poslední době jsme se rozhodli zahájit nový vzrušující projekt a postavit nový startup zaměřený na AI generovaný marketing. Naším cílem je vyvinout aplikaci, která umožní všem lidem, kteří mají zájem o marketing na sociálních sítích, jednoduše a levně vytvářet obsah za pomoci moderních nástrojů založených na umělé inteligenci.

Tato nová aplikace bude revolučním řešením pro všechny marketingové profesionály, malé podniky, ale i jednotlivce, kteří chtějí efektivně a rychle produkovat kvalitní marketingový obsah pro své produkty a služby. Díky pokročilým technologiím umělé inteligence bude aplikace schopna generovat texty, grafiku a videa, které budou přesně odpovídat potřebám uživatelů a cílového publika.

Jsme nadšeni z této nové výzvy a těšíme se na to, co nám budoucí dny přinesou. Naším hlavním posláním je vytvořit nástroj, který umožní každému dosáhnout svých marketingových cílů bez složitého a nákladného procesu tvorby obsahu. Jsme přesvědčeni, že moderní AI nástroje mají obrovský potenciál, a jsme rádi, že můžeme tuto technologii využít k prospěchu všech, kteří se zajímají o marketing a online propagaci.

Máte nějaké životní krédo?

“Nesníme jen o budoucnosti, my ji aktivně utváříme!” – Tímto podnikatelským kredem si připomínáme, že nemůžeme pouze snít o úspěchu a růstu naší firmy, ale že je na nás aktivně a odhodlaně pracovat na dosažení našich cílů a budovat prosperující podnikání.

Kontaktní údaje:

Ing. David Fogl
+420 605 375 252
david.fogl@continero.com
Continero, Impact Hub Brno, Cyrilská 7, 602 00