„Děláme práci srdcem. Srdce totiž ví, co je správné. Rozum občas otupuje city, a proto se snažíme pozvat srdce a rozum do spolupráce.,“ říká Lucie Černohorská, Human relations consultant a jednatel z HiL Consulting s.r.o.

Jméno a příjmení: Lucie Černohorská
Název společnosti: HiL Consulting s.r.o.
Pozice: Human relations consultant
Obor: HR, personalistika
Členství v klubu: BF Hradec Králové Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Moje společnost se zabývá především pomocí při náboru a zapracování zaměstnanců. Snažím se pokrýt celý životní cyklus zaměstnance = od sestavení správného profilu kandidáta přes výběrové řízení, až po onboarding a dlouhodobé zapracování a spokojenost zaměstnanců ve společnosti. Pokud mě firmy pustí i “pod pokličku” a mají chuť se dál rozvíjet, poskytuji jim celkový osobnostní rozvoj zaměstnanců pomocí metody instrumentálního uvědomování.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Typicky jsou to malé a stření podniky bez personálního oddělení nebo s personálním oddělením, které nemá vlastní kapacity na nábor a rozvoj zaměstnanců. Okrajově a velmi ráda se věnuji i osvíceným velkým korporátním společnostem, které chtějí přenastavit svůj přístup k náboru a zaměstancům. Nicméně vždy musí obě strany – já i klient vidět v mé službě přidanou hodnot, jinak by naše spolupráce nedávala smysl.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Hodně pyšná jsem na spolupráci se společností Kiekert, kde nakonec ocenili můj přístup i manageři v Německu, které jsem viděla díky covidu a postcovidu pouze přes teamsy. Jeden kolega, který na pohovor při osobní návštěve Čech přijít nemusel, protože kandidát nebyl člověk do jeho oddělení, stejně přišel jenom proto, aby mě viděl a řekl mi “Hi”. Toho si pak vážíte, když nastavíte takto specifický vztah i v tak velké společnosti.

Máte nějaké životní krédo?

Nevím, jestli je to krédo, možná spíš životní zkušenost :-). Nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko a taky, že kaše se nejí tak horká, jak se uvaří. Bylo by jich pravděpodobně víc, ale tahle mě napadla bezprostředně po otázce.

Kontaktní údaje:

Lucie Černohorská, 774 848 844, lucka@hilc.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email