„Zdraví  je bohatství, peníze pro ochranu”, říká Dagmar  Maixnerová, víceprezident  z  Akuna.

Jméno a příjmení: Dagmar Maixnerová
Název společnosti:Akuna, Akuna-Dagmar Maixnerová
Pozice: víceprezident
Obor: wellness
Členství v klubu: https://businessfriends.cz/


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice? 

Máme  řešení klíčových naléhavých potřeb dnešního člověka.   Komplexní systém zdravotní prevence,  více volného času,   finanční nezávislost.

 Uvědomuji si  , že osobní doporučení a zkušenost je daleko více než jen reklama v médiích. Z tohoto důvodu nabízíme naše prémiové produkty exkluzivně formou osobního doporučení , obešli jsme lékárny.  Rádi rozdělujeme náš reklamní budget mezi ty, kteří se dělí s ostatními o zkušenosti s našimi produkty nebo projektem . Vycházíme ze skutečnosti, že přátelé si sdělují dobré zprávy. Když objevíte zboží  nebo službu, ze které máte opravdový prospěch chcete se o ně podělit s přáteli a rodinou. Toto osobní doporučení vždy mělo svoji hodnotu, ale u Akuny díky měsíční odměně nabývá nových rozměrů.

Naše produkty jsou zaměřeny na optimalizaci zdraví, odstranění  skrytého zánětu,   kvalitu života, zdravé stárnutí, vitalitu, detoxikaci organismu a zdravý životní styl. Specializujeme se na oblast zdravé výživy a wellness. Přinášíme na světový trh ucelenou řadu doplňků stravy nejvyšší kvality a účinnosti v tekuté formě . Využíváme nejnovějších poznatků moderní vědy, vlastních znalostí v oboru naturopatie, výzkumu účinků bylin na funkci buněk  a výroby až po samotnou distribuci. Důležitá je pro nás snadná dostupnost zboží s cenovou výhodností pro každodenní užívání celé rodiny.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?   

20 roků zkušeností v naturopatii, spolupráce s vědeckými kapacitami, velmi prestižní studium

 

Máte nějaké životní krédo? 

Žít v pravdě

Kontaktní údaje:  731 190 414

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email