„Zaměstnanci jsou nejcennějším kapitálem každé firmy,“ říká Kateřina Puczoková, sales & event specialistka z teambuildingové agentury Z-Agency.

Jméno a příjmení: Kateřina Puczoková
Název společnosti:Z-AGENCY s.r.o.
Pozice: sales & event specialistka
Obor: teambuildingové akce, firemní rozvoj, incentivy
Členství v klubu: Pátý klub Brno


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsme specialisté na teambuildingový, rozvojový i zážitkový program pro firemní akce. Nabízíme pestrou škálu teambuildingových, rozvojových i zážitkových programů, jichž jsme přímými realizátory. Náš tým se skládá z několika desítek instruktorů, umělců, lektorů a sportovních profesionálů a tak jsme schopni vlastními silami pokrýt i firemní akce velkého rozsahu. Já pomáhám našim klientům vybrat správný program pro jejich teambuilding a provázím je od jejich první poptávky po zaslání fotek po akci. Zároveň se v našem týmu starám o personalistiku a s tím spojený rozvoj našeho týmu.

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Našimi zákazníky jsou většinou středně velké a velké firmy ale díky nabídce Treasure Huntů je náš program oblíbený i u menších týmů. V tuto chvíli nově navazujeme partnerství s poskytovateli prostorů, vhodných pro teambuilding (především Hotely, resorty ale i municipality či rozlehlé atrakce jako skanzeny či zoo), kterým vytváříme v nejbližším okolí Treasure Hunty na míru pro jejich vlastní využití.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Máme radost, že se nám podařilo modernizovat naši aplikaci TerraHunt pro použití nejen na tabletech a počítačích, ale i pro vlastní mobilní přístroje (ios, android). Treasure Hunty jsou tak dostupné v lowcost variantě pro malé skupiny i do vzdálených končin, kam by se nevyplatilo dojet. Také jsme hrdí na novou webovou verzi Terrahunt, která má nyní vytvořené přístupy pro naše partnerské organizace, které si teď mohou tvořit vlastní hry.

 

Máte nějaké životní krédo?

Věřím, že pracovat se nemá jen pro peníze, jelikož v práci člověk stráví třetinu každého dne.
Proto jsou mé pracovní zkušenosti rozmanité a snažím se vždy dělat to, co mi dává smysl a naplňuje mě radostí.

 

Kontaktní údaje:

+420 722 927 053, puczokova@z-agency.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email