Starám se o to, aby klienti peníze do svého byznysu investovali, ne aby je v něm utápěli. Jsme SHEAN. Vyvíjíme skvělá on-line řešení a pomáháme dosahovat vyššího obratu živnostníkům, firmám, e-shopům. Vám.“ říká Lenka Majcherová, Obchodní konzultantka z SHEAN-u.


Jméno a příjmení: Lenka Majcherová
Název společnosti: SHEAN. s.r.o. . (https://www.shean.cz/)
Pozice: Obchodní konzultant
Obor: marketing, vývoj, digitalizace firmy

Členství v klubu: Odpolední klub Brno 


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

V SHEANu umíme klientům pomoct v každé fázi jejich podnikání. S tvorbou značky, založením webu či e-shopu, posílením online marketingu, expanzí na další trhy (za hranice regionu, do cizích zemí, do Česka) i s digitalizací podniku (účetní a ERP systémy, reklamační aplikace a další).

Na mě jako na obchodní konzultantku to klade velké nároky. Musím dobře rozumět všemu, co kolegové vlastně dělají. Jedině tak můžu klientům doporučit přesně to, co potřebují. Záleží mi totiž na tom, aby peníze do svého byznysu skutečně investovali a vrátilo se jim to na vyšších tržbách, ušetřeném času a nižších nákladech.

Zakládám si na tom, abychom (já osobně i celá firma) byli pro klienty spolehlivým a důvěryhodným partnerem. Jedině tak můžeme společně dosahovat toho, co si stanovíme.

Proto vždy dbám na plnění termínů, kvalitu odvedené práce a dodržování dohod. Tím si buduji důvěru u stávajících zákazníků. Chci, aby u nás zůstávali a věřili společné cestě. 

Nové zákazníky se o naší důvěryhodnosti snažím přesvědčit třeba referencemi od ostatních klientů a ukázkou projektů, za kterými jako SHEAN stojíme. Je to například nedávný redesign e-shopu Levné knihy, tvorba webu, automatizace objednávkového systému a další práce pro Ahifi nebo tvorba webu, online konfigurátoru a kompletní marketingové práce pro Skladová okna a další. 

A proč SHEAN?

Všichni držíme spolu mezi sebou a mezi námi s klientem. Nenecháme ho plout, ale pomůžeme mu v kterékoli fázi jeho podnikání, komplexně, založené na datech, našich dlouholetých zkušenostech a odbornosti každého z nás.

 

Kontaktní údaje:

majcherova@shean.cz

+420 602 512 875