„Naším posláním je transformovat chaos v řád,“ říká Zuzana Hamerníková, zakladatelka firmy Účetnictví ZENUM.


Jméno a příjmení: Zuzana Hamerníková Jahodová
Název společnosti: Účetnictví ZENUM
Pozice: Majitelka a hlavní účetní
Obor: Vedení účetnictví a mezd, daňová přiznání
Členství v klubu: Ústí nad Labem


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsme malý tým zkušených účetních s různými specializacemi. Díky tomu zajistíme profesionální externí vedení účetnictví malým i větším firmám. Kompletně zastřešujeme účetnictví, DPH a mzdy. 

Naše služby poskytujeme plně online. V tom nejsme určitě jediní, ale zkrátka vytištěné doklady v krabici od bot už u nás nevedeme. Pečujeme raději o nižší počet klientů. Zakládáme si na kontinuitě. I za tři nebo pět let budeme vědět, na jaký doklad se klient ptá.

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Oblíbily jsme si výrobní firmy s obratem do 50 mil Kč ročně. I když mezi naše klienty patří i jiné obory, tak ve výrobních firmách jsme opravdu jako doma. Rozumíme procesům ve výrobě, skladům, vývozu a dovozu. A taková naše druhá noha je vedení mezd ve školství, jedna z nás je totiž expertkou na mzdy. Umíme tedy klientům nabídnout i jen externí vedení mezd až pro 200 zaměstnanců.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Díky čerstvému rebrandingu právě na značku ZENUM si potenciální zájemci o naše služby nyní lépe identifikují, zda jsme pro ně ti praví. Definovali jsme si přitom, že naše služby nejlépe ocení firmy při dlouhodobé spolupráci, a tak postupně upouštíme od menších jednorázových daňových přiznání.

Když se ohlédnu, v jak malém měřítku jsme začínaly, jsem jako zakladatelka pyšná na to, že jsme postupně naší nabídku vypracovaly na skutečně profesionální služby firmám s obratem 10-50 mil Kč ročně.

 

Máte nějaké životní krédo?

Vytrvejte. A nebuďte na to sám.

 

Kontaktní údaje:

ucetnictvi@zenum.cz
+420 604 571 834

LinkedIn

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email