„Kompletní marketing a reklamní výroba tvořené s úsměvem,“ říká Jana Mádlová, jednatelka společnosti Alive s.r.o.

Název společnosti: Alive s.r.o., www.alivecz.com
Obor: reklamní výroba, dovoz a branding reklamních předmětů, tisk od vizitky pro billboard
Členství v klubu: Dámský podnikatelský klub Praha


 

Věřím, že mě jako majitelku reklamní a marketingové agentury charakterizuje pozitivní přístup k životu i podnikání. Motivací jsou pro mě spokojení klienti a zaměstnanci, kteří se sami chtějí něco nového naučit. Snažím se ke všemu přistupovat s lehkostí a jak často říkám „Pokud nejde o život, řešení se najde“. 

  

Nabízíme kompletní služby v oblasti propagace a díky zaměření na tisk a jsme schopni vytvářet unikátní produkty, ale je toho mnohem více. . . Soustředíme se především na textil a tisk, v tom jsme technologicky samostatní. Náš záběr je, ale daleko širší a kromě klasických služeb mediální a marketingové agentury, služeb grafického studia také organizujeme eventy jako jsou například semináře, prezentace, víkendové akce a firemní večírky. Přes státní i korporátní sektor jsem nakonec zakotvila ve vlastní firmě, a musím říct, že podnikání mě dost a dost změnilo. Zjistila jsem, že se musím spolehnout hlavně na sebe. A že každá, třeba i negativní zkušenost, mě neustále někam posouvá. Se založením vlastní firmy jsem chtěla pracovat hlavně v poradenských a organizačních službách, ale zkušenosti s dodavateli mě přesvědčily, že je třeba se pustit do výroby. A to byla teprve mela. Ale ráda na to vzpomínám, hlavně na své velmi naivní představy. Hodně mě také poučily vztahy se subdodavateli. Jak si nestojí za svým slovem, jak podsekávají ceny, jak se snaží dostat napřímo ke klientům. Ale na druhou stranu jsem si vytvořila celou řadu pevných vazeb jak s klienty, tak právě i s některými z dodavatelů.

 

Jsem hrdá na to, že jsem našla odvahu odejít z pohodového a teplého místečka a rozjet vlastní firmu, která už je na trhu dvacátým pátým rokem. Jsem hrdá, když vidím naše spokojené klienty. Kdo může říct, že má několik klientů pravidelně spolupracujících dvacet let? Jsem hrdá na svůj tým, který se za ty roky neskutečně posunul. A jsem hrdá na všechno, co jsme společně dokázali.

 

Doma mě učili, že nezáleží na tom, co řeknou lidé, ale na tom, jestli se nemusím sama za sebe stydět. A to předurčilo moji budoucnost. Snažím se neškodit, nedělat věci, které sama nemám ráda. Přistupuji k životu s pokorou a úctou. A pokud to je jen trochu možné, jsem prostě v pohodě.

 

Kontaktní údaje: jana@alivecz.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email