„Sejde z očí, sejde z mysli,“ říká Radek Holík, šéfredaktor kulturně společenského magazínu KULTINO.

 

Jméno a příjmení: Radek Holík
Název společnosti: MEDIA HILL, s. r. o.
Pozice: šéfredaktor
Obor: mediální komunikace / marketing
Členství v klubu: Třetí klub Brno


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jmenuji se Radek Dawid Holík a jsem šéfredaktorem inovativního magazínu KULTINO, kde se věnuji aktuálním společenským a kulturním událostem. 📰 Zaměřuji se na posílení pozitivního mediálního obrazu našich klientů za pomocí originálních rozhovorů, článku a inzerce. Koordinuji vydávání a distribuci našeho magazín a provoz webových stránek stejného zaměření s pomocí redakce magazínu KULTINO.

Dále provozuji a rozšiřuji síť digi totemů – moderní a atraktivní digitální reklamní plochy umístěné ve vnitřních prostorách exponovaných míst, Realizuji se v oblasti venkovní reklamy a cílené inzerce. 🖥️ 🌆

Také se snažím intenzivně podporovat a propagovat kulturu napříč všemi žánry, prodejem kulturního merche a poskytováním kulturních informací, psaním a rozesíláním tiskových zpráv. 🎭 📚

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Marketéři všeho druhu, kteří rozhodují o marketingové strategii firmy a realizují nákup reklamy v médiích, ve venkovním a online prostoru. Zkrátka všichni, kteří chtějí posílit svůj pozitivní mediální obraz.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Získat nové zákazníky jako Olympia Brno, Galerie Vaňkovka, Mot Mot, Teplárny Brno a další klienty, např. některé členy podnikatelského klubu Business Friends.

 

Máte nějaké životní krédo?

Obohacuj život uměním, objevuj svět skrze kulturu…

 

Kontaktní údaje: 777 221 938, asistentka@kult.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email