Jméno a příjmení: Michal Vrančík, EFP
Název společnosti: Finančníci Group s.r.o.
Pozice: Jednatel, Wealth manažer
Obor: Finance, správa majetku, vzdělávání finanční gramotnosti
Členství v klubu: Čtvrtý klub Brno


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jak již z názvu vypovídá ve firmě Finančníci Group s.r.o. se věnujeme primárně správě peněz jak já říkám od A až do Ž. Pro naše klienty řešíme vše od Finančních plánů, Investičních plánů až po celkovou správu bohatství, která se souhrnně nazývá Wealth Management

Našim cílem je udělat z našich klientů bohaté, klidné a spokojené lidi. Se kterými jasně stanovíme jejich finanční a životní cíle. Zbytek nechávají na nás. To si mohou dovolit, protože vědí, že jsme placení přímo jimi. Ano čtete správně. Nepobíráme provize, jak je v tomto oboru zvykem, ale kompletně nás platí klient, tak jak jste na to zvyklí například u právních služeb.

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Naši typičtí zákazníci jsou OSVČ, majitelé malých a středních firem, či vrcholový zaměstnanci, kteří nemají moc prostoru pro správu vlastních financí, jelikož jsou zaneprázdnění svým posláním, nebo se jen prostě tomuto tématu nechtějí věnovat, ale chtějí mít vše zpracované a nastavené od profesionálů.

Mimo to se věnujeme i rozvoji finanční gramotnosti v České republice. Vzděláváme finanční gramotnost ve školách a ve firmách.

 

Pokud budete chtít pomoci s Vašimi financemi, nebo se jen budete chtít potkat a zjistit jak vlastně fungujeme, tak mě neváhejte kontaktovat:

Michal Vrančík
tel: 777 453 407
email: michal.vrancik@financnici.com
web: www.financnici.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email