Jméno a příjmení: Soňa Kolmanová, BCST

Název společnosti: Soňa Kolmanová, www.kolmanova.org

Pozice: praktikant kraniosakrální biodynamiky

Obor: Kraniosakrální biodynamika

Členství v klubu: Dámský podnikatelský klub Praha


 

„Štěstí je, když to, co si myslíte, co říkáte a co děláte je v harmonii,“ říká Mahatma Gándhí a já jsem to díky Kraniosakrální biodynamice začala žít.

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Cílem kraniosakrální biodynamiky je navrátit klienta k většímu zdraví. Praktikant kraniosakrální biodynamiky tomu procesu umí napomáhat. Mám radost, když lidé odchází odpočatí, relaxovaní a s rozzářeným obličejem. Ošetření probíhají v leže na lehátku. Klient je oblečený a přikrytý dekou. Většina ošetření probíhá v tichosti a klient i praktikant jsou nehybní. Tím v těle mohou vyvstat léčivé procesy a praktikant je může navnímat a podpořit. Velikou devízou této metody je, že je bezbolestná a přesto působí hluboko.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Jelikož se jedná o holistickou metodu, je spektrum klientů opravdu široké. Biodynamika napomáhá regeneraci, je tedy vhodná pro osoby s vleklými obtížemi například po úrazech, operacích nebo pro ty, kteří prožívají náročné životní období a z fyzického, ale i psychického hlediska. Metoda je vhodná i pro osoby po prožití traumatu. Vhodná je i jako úleva od stresu a zklidnění pro lidi se sklonem k úzkostlivosti.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Mám radost, že valná většina mých klientů ke mě chodí opakovaně a mnozí chodí pravidelně. Ráda sleduji zlepšení ke kterým dochází. Těší mě, když v těle klienta dojde k významným posunům, když mi hlásí, že už nemusí brát léky od bolesti nebo že jsou klidnější, vyrovnanější, pijí méně alkoholu nebo o sebe začínají více dbát.

Máte nějaké životní krédo?

„Štěstí je, když co si myslíte, co říkáte a co děláte je v harmonii,” Mahátma Gándhí. Myslím, že mohu prohlásit, že se mi to díky kraniosakrální biodynamice konečně daří žít.

Kontaktní údaje:

Soňa Kolmanová

Tel: 733 500 595

Email: kolmanova.org@gmail.com

Web: www.kolmanova.org

Facebook: Kraniosakrální biodynamika Kolmanová

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email