Autor: Zdeněk Pokorný, manažer Golf Business Clubu Praha

Přestože golfová sezóna teprve končí, v Golf Business Clubu Praha již plánujeme aktivity na příští rok. Pojďme se podívat, jak by měla naše golfová sezóna 2024 vypadat.

Kromě byznysových a netvorkingových aktivit, které jsou v rámci sítě Business Friends standardem, připravujeme pro naše členy sezónu plnou zážitků a zábavy. Pravidelné snídaně budeme pořádat v našem staronovém útočišti – golfovém areálu Hodkovičky. Během zimy nás čeká několik turnajů na simulátorech. Při tom vánočním 8. prosince klubové dění pro letošek ukončíme a vše se zase rozběhne po Novém roce. A co nás čeká? Můžeme se zapojit do otevřených golfových turnajů, které budou probíhat po celou příští sezónu. Vůbec poprvé budeme hrát klubovou jamkovku. Pro ty, kteří budou chtít spojit s klubem více svůj volný čas, tu budou golfové víkendy a zájezdy do zajímavých golfových destinací. Několikrát uspořádáme klubovou večeři, kde se setkáme s golfovými profesionály a dalšími zajímavými osobnostmi. Naší snahou také bude rozšiřovat množství klubových výhod. Ty budou zahrnovat slevy na golfových hřištích, nebo v golfových obchodech, přinesou výhody při cestování a dalších oblastech služeb.

Věříme, že Golf Business Club Praha v roce 2024 našim členům přinese nejen zajímavé obchodní příležitosti, ale postará se také o spoustu golfových zážitků. Máme co nabídnout, a těšíme se na příchod nových členů, což je jeden z cílů klubu. Budeme rádi za zpětnou vazbu, ať už členem klubu jste, nebo se rozhodnete k nám připojit později. Rádi uvítáme všechny zajímavé nápady.

zdenek.pokorny@businessfriends.cz, +420 602 357 267

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email