AKCE ZRUŠENA - Pořadatel Institut pomoci při poškození mozku z organizačních důvodů ruší akci - Pořadatel Institut pomoci při poškození mozku z organizačních důvodů ruší akci

PŘIJĎTE NA BENEFIČNÍ GALAVEČER S NETWORKINGEM NA ZÁMKU NELAHOZEVES – 12. 3. 2024! 

Welcome drink, bohatý raut a program plný umění a dobročinnosti v Rytířském sále nádherného Zámku Nelahozeves

Akci pořádá pacientská organizace Institut pomoci při poškození mozku, z.s. ve spolupráci s Business Friends.

Tato událost je určena pro veřejnost a podnikatele, kteří chtějí podpořit organizaci pečující o osoby po poškození mozku. Účastníci po akci obdrží kontakty na všechny zúčastněné.

V průběhu večera vystoupí operní pěvkyně Andrea Kalivodová s klavírním doprovodem Kristýny Markové

Na nádvoří se můžete vyfotit v gala u krásného stroje Harley Davidson. Dozvíte se také o tom, jak si udržet nebo doplnit energii a mládí u MP Clinic.

Každá zakoupená vstupenka bude součástí slosování o hodnotné ceny v hodnotě nejméně 4.000 Kč. Losování proběhne během večera. Veškerý výtěžek z této akce je věnován na financování projektů Institutu, který podporuje osoby po poškození mozku a jejich pečující.

Před zahájením galavečera vám nabízíme možnost exkluzívní prohlídky Zámku Nelahozeves. Prohlídku si můžete objednat při registraci.

Po registraci a platbě obdržíte potvrzení o daru dle zákona č. 586/1992 Sb., zákona o daních z příjmů v platném znění. Potvrzení můžete využít ve zpracování daňového přiznání za rok 2024.

Ceny věnované výhercům slosovatelných vstupenek:

Součástí akce je podnikatelský networking

Organizaci akce zajišťuje We agency pod taktovkou majitelky Pavlíny Ventrubové.