Autor: Jiří Zmidloch, Z-AGENCY s.r.o.

 

Hledáte ideální místo pro nezapomenutelnou firemní akci, která posílí týmového ducha a nabídne nevšední zážitky? Moravský kras s jeho tajemnými jeskyněmi, propastí Macochou a širokou škálou outdoorových aktivit je tou pravou volbou. Připravte se na den plný dobrodružství, poznání a týmových výzev v srdci přírody.

 

Tajemství Moravského krasu

Moravský kras, rozkládající se v severní části Jihomoravského kraje, je unikátní krasovou oblastí České republiky, chráněnou již od roku 1956.

S více než tisícem jeskyní, z nichž pět je přístupných veřejnosti, je tato oblast nepřeberným zdrojem dobrodružství pro vaše teambuildingové akce.

 

Atraktivní týmový program

Incentivní firemní program Tajemství Moravského krasu vám nabízí možnost prozkoumat nejzajímavější kouty této oblasti.

Od 8 km dlouhé jízdy na koloběžkách Pustým žlebem, přes návštěvu Punkevních jeskyní až po nezapomenutelnou plavbu na lodičkách v jeskynních systémech. To vše doplněné o atraktivní outdoor aktivity.

 

Návštěva Punkevních jeskyní a propasti Macocha

Putování začne u hotelu Skalní mlýn, odkud se vydáte na prohlídku Punkevních jeskyní. Obdivovat budete moci monumentální dómy a krápníkovou výzdobu.

Součástí prohlídky je také jízda na motorových člunech po podzemní říčce Punkvě a návštěva propasti Macocha, kterou si prohlédnete z horního můstku.

 

Outdoorové aktivity

Po prohlídce propasti se vydáte na sportovní aktivity do Sloupu. Čekají vás outdoor aktivity přizpůsobené preferencím účastníků, aby si každý přišel na své.

 

Ubytování a catering

Pro týmy do 50 osob doporučujeme hotel Stará škola ve Sloupu s možností využití wellness. Pro větší týmy je ideální hotel Skalní mlýn s kapacitou 100 osob. Pro náročnější týmy je k dispozici wellness hotel Panorama u Blanska s kapacitou až 200 osob.

 

Historie a památky Moravského krasu

Moravský kras je bohatý nejen na přírodní krásy, ale i historické a kulturní památky. Od pravěkých období až po novověk zde lidé zanechali své stopy, které dnes můžeme obdivovat.

 

Dobrodružství, poznání a relaxace

Nenechte si ujít příležitost posílit týmového ducha vaší firmy nezapomenutelným způsobem. Moravský kras nabízí ideální kombinaci dobrodružství, poznání a relaxace. Přijeďte objevit jeho tajemství a užijte si den plný zážitků, které posílí soudržnost vašeho týmu.

 

Kontaktujte nás a my pro vás připravíme akci na míru

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email