Autor: BcA. Klára Stojaníková, profesionální fotografka

Začátkem podzimu jsme se s manažerkou našeho Prvního Business Clubu Praha, Pavlínou Ventrubovou, domluvily na nafocení portrétních fotografií na její web. Původní vize byla o fotografickém session v interiéru funkcionalistické vily v Praze.

Situace kolem Covidu a opatřením proti jeho šíření nám zkřížila plány, veřejné vnitřní prostory se uzavřely a my měly po plánech. Naštěstí mám v ateliéru velké okno, které používám jako doplňkový zdroj světla a bylo vymalováno.

Když se v prosinci na pár dnů otevřely služby, včetně fotoateliérů, vrhly jsme se do práce. Vznikly fotky, které nejsou tuctové, vypovídají o Pavlínině veselé nátuře a přesto jsou reprezentační.

Více fotografií můžete vidět na mém blogu .

fotografka: Klára Stojaníková / profesionální fotografka , klientka a modelka: Pavlína Ventrubová / WE agency – Weddings & Events creations, líčila a česala: Karolína Křenková Ladýřová / Karolina’s beauty

Doufám, že se Vám fotografie líbí. Budete-li potřebovat, velmi ráda vytvořím i kolekci portrétních fotografií Vám a Vašim zaměstnancům. Do uvolnění proticovidových opatření fotografuji v exteriérech nebo interiérech Vaší firmy.

Těším se na Vás, Klára Stojaníková