„Úspěch v životě není určen tím, kolik vyděláme peněz, ale jak řešíme problémy,“ říká Radim Kostaňuk, jednatel z Úspěšné reality s.r.o.

Jméno a příjmení: Radim Kostaňuk

Název společnosti: Úspěšné reality s.r.o., www.uspesnereality.cz

Pozice: Jednatel

Obor: Reality

Členství v klubu: První Business Club Praha

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Úspěšně zprostředkováváme prodej nemovitostí po celé ČR a to od garáží až po velké komerční nemovitosti, pomohli jsem už stovkám našich klientů dobře svoje nemovitosti prodat. Poskytujeme špičkovou kvalitu za normální cenu. Za nás mluví naše reference našich klientů na nezávislých stránkách firmy.cz, kde jsou ověřeny, jen namátkově pár z nich (zdroj www.firmy.cz):

Radek Suchomel: “Realitní kancelář Úspěšné reality mohu vřele doporučit. Prodali mi komerční areál, který jsem se snažil prodat již delší dobu přes několik realitních kanceláří. Mohu tedy porovnat jejich služby s konkurencí. Služby a přístup obou jednatelů byly ale bezkonkurenční. Vše na čem jsme se dohodli, tak platilo na 100%. O vše se postarají za vás,průběžně informují jak se prodej vyvíjí, právní služby na špičkové úrovni, spoluúčast při předání areálu byla samozřejmostí, doporučuji všem….”

Romana Křížová: “Pečlivě jsem vybírala realitní kancelář, které bych svěřila prodej svého bytu. Jitka s Radimem o mě pečovali ve všech fázích tohoto procesu, včetně kompletního právního servisu. Cítila jsem se naprosto v bezpečí s vědomím, že je zde někdo, kdo absolutně hájí mé zájmy. Na prohlídky vodili vždy jen prověřené zájemce, aby zabránili tzv. “bytové turistice”. Pro můj byt našli toho správného kupce během velmi krátké doby. Nemohla jsem zvolit lépe. Všem tuto realitní kancelář vřele doporučuji.”

Nataliya Digtyar: “Naprosto profesionální jednání, vstřícnost a neustálé hledání nejlepší cesty pro každého účastníka procesu! …plus vždy zvednutý mobil a hezký úsměv při osobním setkání 🙂 Jako jednatelka s.r.o. ze svých zkušeností mužů říct že je to jedna z nejlepších realitních kanceláři v Praze! DOPORUČUJI!!!

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Jsme tu pro všechny, kteří potřebují pomoci s prodejem nemovitosti a to od garáže, bytu, domu, pozemku, tak po velké hotely,  obchodní komerční nemovitosti atd.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Jsme profesionálové, kteří berou svou práci vážně a milují ji celou svou duší. Že to, co děláme, opravdu umíme dokládá  řada ocenění které jsme obdrželi, jsme držiteli Platinového Evropského certifikátu ECD důvěryhodnosti firem, ale největší oceněním jsou spokojení klienti, kteří naše služby s radostí doporučují dále. Jednatel Mgr. Bc. Radim Kostaňuk je zástupce Realitní komory České republiky za Prahu 3, školí a přednáší majitelům realitních firem, makléřům a obchodníkům. 

Máte nějaké životní krédo?

Žij tak, aby ses jednou, až budeš odcházet a ohlédneš se za svým životem, nemusel za sebe stydět.