Autor: Radim Kostaňuk, Úspěšné reality s.r.o.

„Dobrý den přátelé, jak se v dnešní době cítíte?“

 Nadšeně, anebo moc ne? A jak Vám jde podnikání, když jsou důležité emoce jako je nadšení a radost na bodu mrazu?

V době špatných zpráv mám pro Vás jednu dobrou. Podnikám a jsem členem klubu tedy, skupiny podnikatelů s názvem Business Friends (dále BF). A proč ? V této nelehké době a ostatně i v každé době, potřebujete k podnikání především dvě důležité věci a to energii a dobré kontakty. Obojí najdete právě v klubech BF.

Jedna z nejdůležitějších věcí ve vašem životě je vaše POZORNOST. Denně o ni bojují reklamní kampaně, rodina, zaměstnanci atd. Platí pravidlo, kam pozornost dáváte to dostanete a tím se stanete. Když budete 8 hodin denně dávat pozornost do hraní tenisu, tak z Vás za čas jistě bude výborný tenista/stka, ale nikoliv golfista/stka.

Když budete abstinent a budete chodit do skupiny alkoholiků, tak za čas se také stanete jedním z nich. Naopak, když svoji pozornost budete směřovat mezi úspěšné a pracovité podnikatele, za čas ať chcete či ne, se jím také stanete!

Takže proč chodím do klubu BF mezi pracovité a úspěšné podnikatele? Kdo to uhodne?

V klubech BF získáte inspiraci, kontakty, budete vidět, jak situaci zvládají ostatní podnikatelé a účastnit se zajímavých akcích atd., které Vás zase posunou kousek dál k většímu úspěchu.

Tak proč to nezkusit? Vyberte si klub a zajděte se podívat, ukázaná platí.

Nebo Vy už nepotřebujete být úspěšní?“

Více na www. https://businessfriends.cz

Člen klubu BF a podnikatel Mgr. Bc. Radim Kostaňuk

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp