„Život je jednodušší, když víte, na koho se spolehnout,“ říká Pavel Zuska, zakládající advokát advokátní kanceláře OTIDEA LEGAL.

Jméno a příjmení: Pavel Zuska
Název společnosti: OTIDEA LEGAL
Pozice: advokát
Obor: právo, advokacie
Členství v klubu: Andělský klub Praha


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

V advokátní kanceláři OTIDEA LEGAL se zabýváme generální právní praxí a pomáháme klientům zejména v právu obchodním, občanském, nemovitostním či trestním. Zastupujeme klienty v soudních a správních řízeních. Naší zvláštní specializací jsou pak veřejné zakázky.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Naši typičtí klienti jsou malí a střední podnikatelé, kterým dokážeme poskytnout komplexní právní servis. Mezi našimi klienty jsou však i jednotlivci, kterým pomáháme s různými životními situacemi, či naopak velké společnosti či státní organizace, kterým pomáháme hlavně v oblasti veřejných zakázek. Naší filozofií je budování dlouhodobých vztahů založených na důvěře tak, aby klient měl jistotu, že se na nás může spolehnout a jsme jeho parťákem.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Na trhu právních služeb jsme sice zatím mladým hráčem, máme ale již za sebou několik vystoupení v médiích, včetně živých vstupů v České televizi. Aktuálně jsme se stali členy Asociace pro veřejné zakázky, která se mimo jiné podílí na tvrobě legislativy. Nejvíce pyšní jsme však na to, když vidíme konkrétní výsledky naší práce a filozofie budování vztahů s klienty.

Kontaktní údaje: pavel.zuska@otidea.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email