Jméno a příjmení: Michal Voráč
Název společnosti: NETVOR s.r.o.
Pozice: CEO
Obor: IT / Návrh a vývoj software
Členství v klubu: Golf Business Club Praha


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Naše firma se zabývá zakázkovým vývojem software, typicky webových a mobilních aplikací. Jsem jedním ze zakladatelů a vlastníků firmy a toho času (únor 2023) vedu exekutivu firmy.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Typičtí zákazníci jsou střední a větší netechnologické firmy, se kterými úzce spolupracujeme na digitalizaci jejich byznysu v rámci návrhu a vývoje software na klíč. Typickým výstupem může být klientský portál či aplikace, nebo interní systém pro podporu vnitropodnikových procesů.

Dále s technologickými firmami, kterým pomáháme stavět – typicky vedle jejich core operations – MVPčka či spin-offy všeho druhu.

V neposlední řadě pracujeme s ambiciózními startupy, kterým typicky pomáháme navrhovat a vyvíjet první verze jejich produktů (MVP).

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Vážím si toho, jaký tým se nám podařilo postavit. Bude to znít jako klišé, ale žiju s pocitem, že máme v týmu skvělé lidi a kamarády, se kterými mě práce baví. A že totéž platí i směrem ven – totiž že i mezi klienty máme lidi, se kterými je radost spolupracovat. Že se vzájemně respektujeme a umožňují nám pracovat, jak nejlépe umíme.

Pokud bych měl zmínit pár našich projektů, zmínil bych mezi prvními nový web časopisu Respekt.cz, který mám rád pro nezávislou žurnalistiku a společenský přínos, či pro bono spolupráci s Amnesty International v podobě redesignu miniprojektu 3 minuty stačí. Z těch “čistě byznysových” stojí za zmínku kompletní technologické zajištění úspěšného startupu Fondee či tržiště billboardů Plakátov.

Máte nějaké životní krédo?

“Neboť nejdále dojde a nejúspěšnější bude ten, kdo nejvíc zápasil sám se sebou.” (a spousta jiných výroků z Citadely od Exupéryho, ze které jsem si před časem dovolil udělat výtah)

Kontaktní údaje:

Linkedin