Svět je barevný, tak ho tak berme,“ říká Lukáš Zeman, fotograf a grafik z firmy S úsměvem pro vás, pod kterou spadají značky Dronfoto.cz, Foto s úsměvem, Grafika s úsměvem a Tisk s úsměvem.

Jméno a příjmení: Ing. Lukáš Zeman

Název společnosti: S úsměvem pro vás s.r.o. / Dronfoto.cz / Lukáš Zeman Photo

Pozice: majitel

Obor: Fotografie, tisk, grafika

Členství v klubu: Pardubice


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?
Zabýváme se fotografováním – leteckým, krajinářským, fotografujeme architekturu, přírodu i v ateliéru – portrétní a průkazové fotografie, fotografie rodin, párů, tzv. budoir či newborn fotografie, to vše pod hlavičkou Dronfoto.cz a Foto s úsměvem.cz. Tiskárenská sekce s názvem Tisk s úsměvem realizuje malo- i velkoformátové tisky – od vizitek po billboardy, tisky fotografií, plakátů, letáků, brožur, katalogů, potisky a dodávky reklamních předmětů, polepy provozoven a budov, polepy vozidel. Grafické studio Grafika s úsměvem připravuje nejen tisková data pro tisk, ale realizuje i vlastní grafické návrhy – od kompletních korporátních identit (tvorby log, logomanuálů, vizuálních stylů nejen podniků, ale i akcí) po grafiky a sazby katalogů, časopisů, letáků. plakátů apod. Součástí konsorcia je i nakladatelství Knihy s úsměvem vydávající kvalitní literatury z různých žánrů – od cestopisů přes detektivky, vážnou literaturu až po básnické sbírky. Já osobně jsem fotograf, cestovatel, grafik a majitel firmy.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?
Zákazníci jsou malé i velké firmy potřebující kvalitní fotografie či videa, ať už svých provozů, provozoven, produktů, zaměstnanců, ideálně ve spojením s korporátní identitou nebo vytvořením nové značky. Často připravujeme grafické podoby festivalů nebo sportovních a kulturních událostí včetně kompletního zajištění jak grafiky, tak fotografií a tisku.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?
Fotografování pro Pardubický kraj a město Pardubice, kteří využívají fotografie v tiskových materiálech, na sociálních sítích, zpracování a publikování krátkých videí představující nejkrásnější lokality Pardubického kraje, před několika lety vytvoření nového vizuálního stylu, kompletních tiskovin (včetně tisku) a fotografií slavného tenisového turnaje Pardubická juniorka, který se v roce 2022 konal již po 95., dlouhodobá spolupráce s Českým vysokým učeních technickým v Praze, pro které jsme zpracovali dvě významné výstavy a spolupráce s PR oddělením na tvorbě různých tiskových materiálů trvá již více než deset let, spolupráce se Základní a praktickou školou Svítání, pro kterou jsme v poslední době tvořili navigační systém v nově zrekonstruované budově v ulici Klášterní, časosběrnou výstavu, několik prezentačních videí k 30 letům školy a samozřejmě i fotografie z ptačí perspektivy i ze země (reportáže z akcí, budovy atd.). Velikých úspěchem bylo získání prestižní ceny Czech Press Photo v roce 2019 a účast ve finále soutěží Živnostník roku (Lukáš Zeman jako OSVČ) a Firma roku (za nakladatelství Knihy s úsměvem) Pardubického kraje.

Máte nějaké životní krédo?
Svět je barevný, tak ho tak berme.

Kontaktní údaje:
S úsměvem pro vás s.r.o.
Ing. Lukáš Zeman
17. listopadu 216
530 02 Pardubice
+420 773 454 773
lukas@susmevemprovas.cz

www.susmevemprovas.cz
www.dronfoto.cz
www.lukas-zeman.cz
www.fotosusmevem.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email