„Štěstí je být v souladu sami se s sebou,“ říká Soňa Kolmanová, praktikantka kraniosakrální biodynamiky. www.kolmanova.org z Dámského podnikatelského klubu v Praze.

 

Jméno a příjmení: Soňa Kolmanová, BCST

Název společnosti: Soňa Kolmanová, www.kolmanova.org

Pozice: praktikant kraniosakrální biodynamiky

Obor: Kraniosakrální biodynamika

Členství v klubu: Dámský podnikatelský klub Praha


 

Jak jste se ke svému povolání dostali?

 

K biodynamice jsem se nejprve dostala jako klientka a jelikož jsem na sobě pocítila její blahodárné účinky, především co se úlevy od úzkostí týče, přihlásila jsem se i do výcviku a přidala ji do svého repertoáru. Dříve jsem se věnovala více tématu porodních otisků, mateřství a ženství.

 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

 

Na biodynamice miluji, že má široké spektrum využití v mnoha životních situacích. Jediné kontraindikace jsou trauma krania nebo mrtvička (v třech nebo méně týdnech před ošetřením) a aneurysma. Jinak se ošetřují těhotné ženy, novorozenci, lidé po úrazech, operacích, traumatech, ale i děti s poruchami pozornosti. Kraniosakrální biodynamika integruje mysl, tělo a duši. I když v současnosti nemáte závažné zdravotní důvody, kraniosakrální biodynamika je výborným nástrojem pravidelné sebepéče a prevence.

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

 

Klienti přichází z odlišných důvodů. Mnohdy jsou to komplexní záležitosti, které je trápí dlouhodobě. Často se setkávám s klienty, kteří řeší traumata a jejich dopad na zdraví fyzické i psychické. Případně berou ošetření jako povolený doping v náročných obdobích, kdy mění práci, rozšiřují své aktivity, podporu léčení poúrazových či pooperačních stavů.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

 

Pro mě osobně je biodynamika o kvalitě života. Dělím život na období před biodynamikou a po seznámení se s ní. A jsem vděčná za vše, co mi do života přinesla a dál přináší.

Soňa Kolmanová, BCST

Tel: 733 500 595

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email