„Nejít vpřed znamená jít zpět,“ říká Ivana Kleinová, spolumajitelka firmy Účetnictví Klefer s.r.o.

Jméno a příjmení: Ivana Kleinová

Název společnosti: Účetnictví Klefer s.r.o.

Pozice: spolumajitelka

Obor: Účetnictví a daně

Členství v klubu: Palace středa I

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsme majitelky společnosti Účetnictví Klefer s.r.o., ve které si zakládáme na osobním přístupu ke klientovi.

Věnujeme se profesionálnímu vedení účetnictví pro firmy i jednotlivce již více než 20 let. Dbáme na přesnost, včasnost a spolehlivost. Využíváme moderní metody vedení účetnictví pomocí cloudového programu Abra Flexibee a klient se může kdykoliv online připojit ke svému účetnictví

Poskytujeme servis, který umožnuje našim klientům věnovat se naplno svému podnikání a nemyslet na daně, účetnictví, hlášení, či mzdovou agendu.

Vedle klasického vedení účetnictví poskytujeme i jednorázové služby z oboru daňových přiznání nebo vyúčtování různého druhu. Součástí naší práce jsou návrhy na optimalizaci výnosů a nákladů, daňové poradenství, zakládání firem, daňová optimalizace a mnoho dalšího.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte? 

Mezi naše typické klienty patří menší společnosti, které se zabývají různými druhy podnikání od realitní činnosti, stavebnictví, autoservisy, reklamní a digitální agentury, nahrávací studia, pečovatelské služby až po cestovní ruch nebo poskytování software.
Vedeme daňovou evidenci drobným živnostníkům jako jsou např. instalatéři, majitelé různých eshopů, poskytovatelé úklidových služeb, jógových služeb.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Co je úspěchem v účetnictví? To je hodně relevantní. Pro nás je to určitě provést úspěšně klienta celým účetním rokem.
Ceníme si asi nejvíce toho, že jsme doporučovány. To je pro nás největší zpětná vazba, že to funguje a tím se dál budeme řídit.

Máte nějaké životní krédo?
„Nejít vpřed znamená jít zpět“