Adam Hubálovský, TMWR, https://www.tmrw.film/o-nas/

Mladá progresivní firma TMRW Agency s.r.o. za dva roky díky členům klubů získala zakázky za více než 2 miliony korun.

„Když jsem vstoupil do podnikatelského klubu v Hradci Králové, s kolegou jsme věděli, že chceme natáčet videa a reklamy. Ale úplně jsme nevěděli pro koho, kde najít klienty a jak se rozvíjet.

V té době byl pro nás i finančně vstup do klubu jedna velká neznámá a risk. Risk, který se tolik vyplatil! I jako juniorní podnikatelé jsme v podnikatelském klubu získali důvěru a dostali od členů první drobné zakázky. Postupně jsme se zvětšovali, kolegové a přátelé z klubu nás doporučovali a v prvním roce naší činnosti jsme získali několik klientů a spoustu zkušeností.

Díky členům klubu jsme velice úspěšně a rychle s mým kolegou přešli z OSVČ do funkčního s.r.o. Nemuseli jsme naslepo hledat účetní firmu, právníky… Kromě získání spolehlivých obchodních partnerů jsme dostali jsme spoustu typů, fakticky možná až návod, jak postupovat při zakládání s.r.o. – a taky jsme ji založili fakt bezproblémově! Tak vznikla TMRW Agency s.r.o.

V tuto chvíli tedy nastal čas, z osobních důvodů, vody Business Friends za obor foto/video v Hradci Králové přenechat někomu dalšímu a věnovat se firmě, studiu a najít i trochu volného času. 

Rád bych ale i takto veřejně poděkoval všem členům Business Friends, za podporu, pomoc a důvěru!“

Adam Hubálovský

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email