26. 7. 2022 – Proběhl golfový turnaj a akademii s byznys networkingem na nejlepším evropském golfovém hřišti.

PGA National – Prague Oaks byl zážitek sám o sobě. Již sama procházka pro okolí, golfová klubovna, hrací povrchy, technické i krajinné uspořádání, detaily pro hráče i návštěvníky. Celý golfový den byl nevšední zážitek. Hřiště získalo ocenění nejlepší evroské hřiště (2020) a nejlepší české hřiště (2020, 2021).

V rámci golfového odpoledne si golfisté zahráli turnaj na 18 jamek a ostatní měli možnost se naučit golfové základy s puttovací soutěží. Akce byla spojena s byznys networkingem a účastníci po akci obdrželi kontakty na všechny zúčastněné včetně firemních profilů a popisu obchodních činností. Součástí akce byl i částečně řízený networking.

Hodnotné ceny od GolfHouse, Dermacol, pobyt v luxusním apartmánu u moře v Albánii od Kufrujeme.cz, káva a kávovary od L’OR PROFESSIONAL, experimentální fotografie “Hvězdný koník” od čecho-americké výtvarnice Barbory Bakalářové, interiérové doplňky od Dessin, vouchery od specialisty na etiketu Daniela Šmída, energetické drinky od Erebos, víkendové zápůjčky elektromobilů od AutoPalace a testovací jízdy na turnaji s elektromobily Mustang, Volvo XC40 a Hyundai Ioniq 5. Malířka okamžiku Barbara Golasowská namalovala na místě obraz pro vítěze. 

Na organizaci turnaje se podílela firma We agency. Vše nafotila Klára Stojaníková. Veškeré tisky a marketingové předměty partnersky zajistila firma Alive s.r.o. Občerstvení v průběhu akce od La Bottega Oaks Deli Bistro.

FOTOGALERIE

PARTNEŘI TURNAJE

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email