„Chuť nevykrájíš!,“ říká Linda Kamarádová, majitelka marmeládovny MarmeLinda. Buďte proto nároční na to, co jíte!

Jméno a příjmení: Linda Bezusová Kamarádová

Název společnosti: MarmeLinda 

Pozice: majitelka

Obor: marmelády, sirupy a slané delikatesy

Členství v klubu: Palace středa I


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Prodej vlastních poctivých marmelád měla být původně sobotní kratochvíle, z které se vyklubal plnohodnotný business, který dělám už 7 let. Ručně zpracovávám kvalitní čerstvé suroviny, vařím šetrně, tradiční metodou, bez použití syntetických konzervantů. Do každé skleničky dávám kus sebe. Moje produkty vyhrály mnoho ocenění na světových soutěžích. Mimo jiné nejvyšší ocenění na soutěži ze všech nejprestižnější – Great taste.

Moje marmelády doladí vaši dokonalou snídani, přírodní sirupy dodají šmrnc vašemu pitnému režimu, slané delikatesy budou výtečným doplňkem vaší báječné večeře.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Moji zákazníci jsou kromě klasických spotřebitelů také gastro provozy (hotely, restaurace, kavárny) a firmy. Ty používají moje prestižní produkty jako dárek pro své zaměstnance a obchodní partnery.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

I přes stále se zvyšující obrat zůstává kvalita produktů na špičkové úrovni. Dokazují to nejen medaile ze světových soutěží, ale i stále rostoucí portfolio zákazníků.

Máte nějaké životní krédo?

Snažím se svůj perfekcionismus srážet heslem “Nikdo nejsme dokonalý”. Ovšem co se produktů týká, tam je přísnost na místě počínaje vstupní surovinou až po finální produkt. Proto, kde není chuť v surovině hned zpočátku, tam ji z ní nijak nedostanete. Prostě Chuť nevykrájíš!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email