„Arteterapie přichází, když slova nestačí a nebo je jich moc,“ říká Lucie Antes, psychoterapeutka a arteterapeutka z Atelier Arte.

Jméno a příjmení: Lucie Antes

Název společnosti: Atelier Arte https://atelier-arte.cz/

Pozice: psychoterapeutka

Obor: psychoterapie/arteterapie

Členství v klubu: Dámský podnikatelský klub Hradec Králové https://businessfriends.cz/damsky-podnikatelsky-klub-hradec-kralove/


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Provozuji ateliér v Hradci Králové, poskytuji individuální i skupinovou arteterapii. Když přijdete ke mně na arteterapii, dostanete psychoterapii. Ráda a často bořím mýty o arteterapii. Věřím, že má své místo nejen v neziskové sféře a zdravotnictví. A proto o ní mluvím také v podnikatelských kruzích.

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Mým zákazníkem je kdokoli, kdo už všechno tisíckrát řekl, ale úleva nepřišla. Také ten, komu slova dělají problém, a přesto potřebuje psychoterapii. S psychiatrickou diagnózou nebo bez ní. Žena i muž. Momentálně hledám zákazníky z řad podnikatelů a firem, kteří o tom, že bych jim mohla s jejich psychickým zdravím pomoci arteterapie, zatím ještě neví.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Stala jsem se členkou výboru České arteterapeutické asociace a těším se na to, že budu moci přímo ovlivňovat dění na poli arteterapie v ČR. A pak mě těší každý člověk, který už terapii nepotřebuje. 

 

Máte nějaké životní krédo?

Nemám, ale mám oblíbeného malíře, jehož poselství v obrazech mě provází. Jmenuje se David Hockney. 

 

Kontaktní údaje:

Tel.: +420 732 632 340
E-mail: info@atelier-arte.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email