Cokoliv, co naše mysl dokáže vymyslet a my tomu uvěříme, dokážeme také zrealizovat. “ říká mentorka a koučka Lucie Galle


Jméno a příjmení: Lucie Galle, mentorka a koučka autentického života a podnikání
Název společnosti: Lucie Galle, www.luciegalle.com
Obor: Mentoring, koučink, lektorství
Členství v klubu: Ametyst, https://businessfriends.cz/palace-streda-ii/


 

Jako mentorka a koučka se zaměřuji hlavně na to, abychom se ve svém životě i podnikání cítili v souladu sami se sebou. Proč to považuji za tak důležité?

 

Pouze v případě, že budeme v našem podnikání i životě v souladu sami se sebou a svými hodnotami budeme mít dlouhodobě udržitelné podnikání, které nám bude nejen vydělávat, ale ve kterém budeme i spokojení.

Specializuji se na efektivitu a nastavení mysli. Ráda pracuji s klienty celostně, a proto propojuji mysl, emoce a tělo. Pro ženy nabízím také zapojení intuitivního tance na podporu sebehodnoty a sebevědomí.

 

Kdo jsou Vaši typičtí klienti nebo jaké klienty právě hledáte?

 

Moji typičtí klienti jsou ti, které si chtějí posílit své sebevědomí a najít svojí vlastní cestu v životě a podnikání. Chtějí se naučit efektivně plánovat, aby zbytečně neplýtvali svým drahocenným časem. Potřebují si posílit svoje sebevědomí a naučit se autenticky prezentovat své služby. To, co nejvíce prodává naše služby nebo naše výrobky jsme totiž my sami. A pokud nejsme autentičtí a dostatečně nevěříme svým službám a produktům, tak to naši potenciální klienti velmi rychle vycítí.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

 

Pomohla jsem své klientce rozmotat její cestu a z původního záměru opustit svojí profesi a stát se koučkou nakonec po 3měsíční spolupráci sešlo. Stačilo totiž jen přenastavit svoji mysl a zkombinovat její talenty. Tím se jí otevřela nová cesta k velkým zakázkám v rámci jejího vlastního podnikání. Naše mysl si s námi totiž občas hodně pohrává a to, co se zdá na první pohled jasné, tak být vůbec nemusí.

 

Máte nějaké životní krédo?

 

Žiji to, co učím. Žiji autenticky a na nic si nehraji. Následuji svojí intuice a věřím. že každý je schopen si plnit své touhy a sny, pokud se tak rozhodne.

 

Kontaktní údaje:

www.luciegalle.com

email: kouc@luciegalle.com

telefon: 723 267 731

FB: https://www.facebook.com/lucie.galle.1

https://www.facebook.com/groups/podnikamesrdcem

Linkedln: https://www.linkedin.com/in/koucka-mentorka-lucie-galle/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email