Eventy s geniem loci a byznys snídaně klubu Litomyšl

29duben7:4516:00Eventy s geniem loci a byznys snídaně klubu Litomyšl7:45 - 16:00

Podrobnosti události

Připravili jsme pro Vás celodenní program, ve kterém Vám představíme to nejlepší z malebné Litomyšle. Přijeďte poznat jedinečnost konferenčního areálu v srdci památky UNESCO a vychutnat si atmosféru lázeňského města!

Proč byste měli přijet?

  • Do detailu Vám představíme jednu z nejrozsáhlejších destinací pro eventy v ČR, ve které se snoubí bohatá historie a moderní architektura. Budete překvapeni, jaké možnosti a moderní vybavení ukrývá národní kulturní památka.
  • Na jednom místě se Vám představí profesionální dodavatelé pro Vaše akce z Litomyšle a širokého okolí (ubytování, gastro, zábava, doprovodné programy, technika).
  • Setkáte se s celým týmem Zámeckého návrší, starostou města, ředitelkou Destinační společnosti Východní Čechy a našimi dalšími partnery Všeproakce.cz a Business Friends ČR.
  • Připravili jsme pro Vás networking, ze kterého si odvezete řadu nových kontaktů důležitých pro Vaše aktivity.
  • Ve stejném termínu v Litomyšli zahajujeme lázeňskou sezónu. Lázně ducha proto necháme ochutnat i Vám. 

Ranní doprovodný program

7:45 – 9:15
Snídaně s Business Friends
Získejte náskok a setkejte se s ředitelem Zámeckého návrší osobně už ráno před akcí. Networkigové setkání s vůní kávy a čerstvého pečiva společně s dalšími členy klubu Litomyšl.
Cena 200 Kč včetně snídaňového rautu. Při registraci uveďte, že máte zájem zúčastnit se také BF snídaně. Následně obdržíte speciální pozvánku na toto setkání.

Hlavní program

8:30 – 9:15
Registrace
Dveře zámeckého pivovaru jsou Vám otevřeny. V klidu si odbavte registraci a dejte si kávu a koláček. 

9:30 – 10:00    
Zahájení
Akcí nás provede skvělá Pavlína Kvapilová (Elegantní Česko). V Litomyšli nás přivítá starosta města Daniel Brýdl a Zámecké návrší představí ředitel organizace David Zandler. 

10:00 – 10:20
Představení partnerů akce
Kdo jsou a co dělají? Jak Vám mohou pomoci ve vašem podnikání nebo při organizování eventů? Zástupci East Bohemia Convention Bureau, Všeproakce.cz a Business Friend ČR se Vám představí na pódiu a pozvou vás k osobnímu setkání na svých stáncích.

10:20 – 11:00
To nejlepší z Litomyšle I 
První blok prezentací dodavatelů služeb z Litomyšle a regionu. 

11:00 – 11:30
Coffee Break

11:30 – 12:30
To nejlepší z Litomyšle II
Pokračování prezentací dodavatelů služeb z Litomyšle a regionu. 

12:30 – 13:30
Oběd

13:30 – 14:30
Jak zvolit catering na míru vašemu eventu?
Přednáška Moniky Jožkové, Mummies&Daddies

13:30 – 14:15, 14:30 – 15:15
Komentovaná prohlídka areálu: Speciál pro pořadatele akcí
Prozkoumejte každý kout, poznejte i místa skrytá, otevřete dveře s nápisem “Nevstupovat”. Ředitel Zámeckého návrší vás provede všemi budovami areálu a představí vám natušené možnosti pro konání vašich akcí.

Moderované prezentace dodavatelů v sálech Zámeckého pivovaru
Můžeme se těšit na ochutnávky, grilování, prezentace výroby pralinek, tvorby květinové výzdoby nebo svatební advertorial. Představí se také Veterán klub Litomyšl, balonové létání a další.
Programem v sálech nás bude provádět moderátorka Andrea Moličová.

Další doprovodný program

Networking s Improvision
Jak navazovat nové kontakty? Nevšedně! Pomocí divadelních a improvizačních technik.

Možnosti spolupráce s agenturou CzechTourism v regionu
Petr Břinčil a Tereza Matějková nám poradí, jaké zdroje můžeme využívat při organizaci eventů a jak maximalizovat produktivitu práce při jejich přípravě a realizaci.

Prezentace systému Všeproakce.cz

16:00
Varhanní koncert v Piaristickém chrámu

21:00
Večerní prohlídka Piaristického chrámu
Světelné sakrální instalace Václava Ciglera a Michala Motyčky (laserový kříž a světelná menza), projekce Metropolia Jakuba Nepraše.

Lázně ducha
Roku 2012 byla Litomyšl vyhlášena lázeňským městem. Od té doby tu lázeňskou sezonu zahajujeme velkolepě. Program je bohatý – koncerty, divadla, výstavy, pouliční umění nebo designové trhy. Leitmotivem je návrat do starých časů s odkazem na Krvavý román Josefa Váchala, odkud myšlenka lázeňské Litomyšle pochází. 
Inspirujte se fotogalerií z loňských ročníků >> Fotografie z Lázní ducha. Nasaďte si kloubouček, oblékněte rukavičky a nechce se vtáhnout do jedinečné atmosféry. 
Hlavní program se koná v sobotu, proto doporučujeme zajistit si ubytování a vzít své blízké s sebou!

Jak se přihlásit?

Vyplňte formulář a vše důležité vám přistane ve vaší e-mailové schránce! 
Akce je pro členy Business Friends ČR, pořadatele akcí, eventové agentury, decision makery v cestovním ruchu a partnery zdarma. Ostatní 1 900 Kč.

Více

Čas

(Pátek) 7:45 - 16:00