Jméno a příjmení: René Skýpal
Název společnosti: ZNÁME ŘEŠENÍ s.r.o.

Obor: Interim manažer 

Členství v klubu: Odpolední klub Brno


 

 

René Skýpala je nezávislý konzultant a Interim Manažer specializující se na oblast krizového řízení, procesního řízení, nákupu a logistiky, projektového managementu, restrukturalizačního poradenství a správy majetku. V minulosti pracoval jako ředitel logistiky a nákupu, procesní auditor, projektový manažer a manažer obchodu. V současnosti je majitelem vlastní společnosti ZNÁME ŘEŠENÍ s.r.o., která nabízí služby v oblasti krizového interim managementu, auditování procesů, správy pozůstalosti, likvidace, insolvence a restrukturalizace obchodních společností a družstev a odborných jazykových překladů.

Mezi jeho referenční zákazníky se řadí firmy působící v oblastech automobilového průmyslu, zejména se zaměřením na zpracování a povrchové úpravy plastů, dále pivovarnictví a gastronomie, facility, železničního a zbrojního průmyslu a výroby a distribuce zdravotnických prostředků.

Základní informace

  • E-mail: rene.skypala@zname-reseni.cz
  • Web: https://www.zname-reseni.cz
  • Lokalita pro pracovní nasazení: ČR, Evropa
  • Telefonní číslo: +420 728 448 689
  • Cizí jazyky: plynně: AJ, NJ, FR, IT, základy: ruština

Certifikace

  • Procesní auditor dle VDA 6.3 (aktualizace 2019) udělený Verband für Deutsche Automobilindustrie prostřednictvím České společnosti pro jakost
  • Řízení podniku v krizi (ekonomické aspekty podniku v úpadku), osvědčení uděleno Centrem restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka při Podnikohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze

Pracovní zkušenosti a vybrané realizované projekty

2019 – dosud     Výrobní a obchodní společnosti – Jednatel. Krizový Interim Manager. Business Development Manager. Procesní auditor a konzultant.

2004 – dosud     Obchodní společnosti, bytová družstva, fyzické osoby – Restrukturalizační poradce. Likvidátor obch. spol. a družstev. Správce pozůstalosti.

2020 – 2021       TRCZ s.r.o. (Tokai Rika), IFE-CR,a.s. (KNORR-BREMSE), Rompa CZ,s.r.o. – FMEA-školitel prostř. CeMS-CO s.r.o., VDA-školitel prostř. CeMS-CO s.r.o.

2020                    Česká zbrojovka a.s. – Mentor Ředitelky nákupu

2019                    GALVANPLASTIK Kft. –  Interim manažer a konzultant

2009 – 2019      PLASTIKA a.s. – Ředitel logistiky a nákupu (vedení log. a nák., dodav. kvality; ext. procesní auditor; inter. podnikový právník)

1999 – 2009       PLASTIKA a.s. – Obchodní a Projektový manažer (vedení projektových týmů, obchodní akvizice, zákaznická logistika)

1998 – 1999        KARIM s.r.o. – Celní deklarant a tlumočník italského jazyka (dřevozpracující průmysl)

1998                     HOTEL JANA**** – Recepční

1997                     Malteser Hilfsdienst e.V. – Tlumočník německého jazyka

1997                     ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ – Humanitární pracovník

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email