Yoga and Brunch

22duben9:3012:00Yoga and Brunch9:30 - 12:00 Křižíkova 226/16, Praha 8

Podrobnosti události

Přijďte si užít sobotní ráno do karlínského MOODu, kde vás oblíbená lektorka Petra Kučerová provede 90minutovou jógovou lekcí. Ta bude začínat dechovým cvičením pro rozproudění energie v těle, navazovat budou snadné předklony i záklony, balanční pozice a prodýcháte se až k silovějším ásanám, které příjemně zahřejí tělo. Jógové plynutí zakončíme závěrečnou relaxací, při které nebude chybět aromaterapeutická masáž. Jako třešnička na dortu naší praxe přijde závěrečná meditace. Akorát tak dlouhá na to, aby zregenerovala mysl a tělo, akorát tak krátká na to, aby nám nezačalo kručet v břiše.

Po skončení praxe bude následovat zasloužený brunch v prostorách MOODu. Nechceme napovídat, ale čekají na vás samé dobroty! Slané i sladké, vegetariánské, námi ochutnané. Pro každého jogína bude k dispozici také káva, čaj, voda a nemůže chybět ani brunchové Prosecco.

MOODí brunch je skvělé místo pro setkání s přáteli, kde společně můžete zrelaxovat, dobít energii a zakončit to klábosením nad super jídlem a skleničkou sektu.

Více

REGISTRACE ZDE

Zarezervovat brunch