Výroční setkání Dámského podnikatelského klubu

22únor9:0012:00Výroční setkání Dámského podnikatelského klubu9:00 - 12:00 Rooseveltova 564/6, 60200, Brno

Podrobnosti události

Tak už jsme zase o rok starší! Vy ne, milé dámy, ale náš Ladies Club! Tomu ale přibývající věk sluší – čím je starší, tím je lepší!

Zveme Vás tímto na Výroční setkání dámského podnikatelského klubu v úterý 22.2. 2022, 8.45 – 12.00 hod, Janáček Office, Rooseveltova 6.

Čeká nás slavnostní přípitek, soutěž o ceny, narozeninový dort od naší členky Marie Rogozhnikové, která v deseti minutách představí svoji firmu Sladko Brno. S Májou Bourkovou se zamyslíme nad tématem Zrcadlení aneb jak se vidíme navzájem. 

Po skončení networkingové části se přesuneme o pár pater výš do relaxační místnosti, kde se nám bude věnovat Radka Kolínová s ukázkovou hodinkou hormonální jógy (pohodlné oblečení a karimatky s sebou). Vaše účast v této neformální části je samozřejmě dobrovolná =)

Jinak bude vše probíhat tak, jak jste zvyklé. V přátelském prostředí se setkáte s úspěšnými podnikatelkami, které navazují dlouhodobou spolupráci, sdílejí své zkušenosti a pomáhají si k novým zakázkám.

Rádi se seznámíme i s Vašimi aktivitami. Připravte si prosím v jedné minutě informace o sobě. A promyslete si i to, s čím potřebujete pomoct. 

KDY: v úterý 22.02.2022, 8:45 až 12:00 

KDE: Klub Ladies Brno, Janáček Office, Rooseveltova 6 a 8, Brno

Cena účasti na setkání:

500  Kč včetně DPH. 

K platbě prosím využijte tento odkaz: https://www.pays.cz/paymentlink?businessfriends-ladies-hoste

Platba v hotovosti na místě již není možná.

Těšíme se na Vás! =)

Více

REGISTRACE ZDE

Vstupenky zde

Pořadatel

Business Friends

Business Friends s.r.o. Na Kodymce 25/14, Praha 6

Learn More