Výroční networkingové B2B setkání

25květen9:0012:00Výroční networkingové B2B setkání9:00 - 12:00 Spileberk Office Center, Holandská 12, 639 00, Brno

Podrobnosti události

Srdečně Vás zveme na velké Výroční networkingové B2B setkání v luxusním hotelu Courtyard Marriott v Brně ve středu 25.5.2022 od 9 do 12 hodin. 

Čeká Vás řízený networking, seznámení až s 88 zajímavými podnikateli a majiteli firem i výborný brunch. Těšit se můžete také na welcome drink a víno z oceňovaného vinařství Vican, osvěžující nealko kombuchu LokLok, výběrovou italskou kávu Fine Coffee, trhané vepřové od Porky’s a sladké překvapení.

Partnerem akce je hotel Courtyard Marriott a společnost CTP, která vlastní také celý areál Spielberk Office, Nová Vlněna, Černovické terasy a další. Proto se budete moci seznámit na setkání jak se zástupci této firmy, tak i se zástupci jejich obchodních partnerů, kteří sídlí v těchto byznys areálech.

Vstupné: Jelikož se jedná o výroční setkání Business Friends Brno, místo platby za vstupné nám raději přineste dárek =) A to dárek takový, který byste nejradši na své narozeniny dostali Vy. A prosím opatřete jej svou vizitkou nebo jakkoliv jinak svými kontaktními údaji, ať víme, komu za něj posléze poděkovat. 

Registraci na setkání provedete prostřednictvím formuláře na tomto odkazu: https://forms.gle/ZetBwsQ4N5Beq7wu5

Uveďte nám tam prosím také to, jestli si přejete sdílet své kontaktní údaje s ostatními účastníky setkání. Těm, kteří tento souhlas udělí, pošleme po akci tabulku s kontakty na všechny ostatní, kteří je chtěli takto sdílet.

Na akci můžete samozřejmě pozvat i své hosty z řad B2B. Jednoduše jim přepošlete tento mail nebo zkopírujte odkaz na registrační formulář.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Těším se na setkání s Vámi!

Se srdečným pozdravem

Veronika

Mgr. Veronika Machat

Franšízová partnerka a ředitelka Business Friends pro Brno

Business Friends s.r.o.

T:  420 731 166 890  ·   E: veronika.machat@businessfriends.cz

www.businessfriends.cz

FB: @BusinessFriendsBrno


Více

Pořadatel

Business Friends

Business Friends s.r.o. Na Kodymce 25/14, Praha 6

Learn More