Vyprávěj příběh svého vzteku

21červenec(červenec 21)19:0023(červenec 23)16:00Vyprávěj příběh svého vzteku19:00 - 16:00 (23) Lukov 11, 273 73 okr. Kladno

Podrobnosti události

Potlačený vztek nikam nemizí, ale žije si svým vlastním životem. Umíte si ulevit od nahromaděného vzteku z minulosti? Umíte se bránit a hájit své oprávněné zájmy? Umíte se postavit za to, co vám leží na srdci? Vztek je emoce a ty je potřeba žít. Jak vypadá zdravý a oprávněný vztek? Dovolujete si jej žít?


R O G R A M

pátek 21. 7. 2023 

 večerní sdílení (představení) – úvodní meditace

sobota 22. 7. 2023

ranní meditace – intuitivní tanec na uvolnění hněvu a potlačených emocí

art terapie (psaní, malování, tvořivá činnost)

cvičení ve dvojicích – práce s hlasem

jemné katarzní techniky na uvolnění vzteku

večerní sdílení – tanec – meditace

neděle 23. 7. 2023

integrační meditace

závěrečné sdílení – ukotvení

Během celého pobytu se může program upravovat s ohledem na počasí a vaše zájmy. Večer se můžete sejít u krbu při společném povídání a zpívání. Vezměte si s sebou hudební nástroje, různé hry a co vás napadne, že by bylo fajn mít s sebou. Program je jen orientační. Podrobnosti přímo k tomuto pobytu budou zaslány všem registrovaným včas.


O nás

Zveme vás na POBYT s Janou Slezákovou a Soňou Kolmanovou, který se uskuteční v Komunitním centru Freedom Škola Lukov v malebné vesničce u Vraného (Slaný), která se nachází ve středočeském kraji. Pobyt je pro vás připraven s každodenním pravidelným sezením a povídáním s oběma lektorkami. Podrobný program prodlouženého víkendu najdete v popisu níže. 
Pokoje komunitního centra
Ubytování pro tuto akci nabízí Komunitní centrum celkem ve 4 dvoulůžkových pokojích. Celková kapacita je 8 lůžek. Více o ubytování najdete ZDE. 
V přízemí budovy jsou citlivě zrekonstruované pokoje, dvě koupelny a WC. V patře se nachází přednáškový sál s kamny a možností odpočinku. 

Stravování během pobytu 
Součástí ceny za pobyt je i celodenní stravování/plná penze. Snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře 
Snídani domácí chléb, máslo pomazánky, káva, čaj. K obědu polévku a druhé jídlo, k svačině ke kávě koláč a k večeři jedno hlavní jídlo. Jídla jsou převážně bezmasá, lze zařadit i maso podle zájmu. Drobné občerstvení během pobytu je k dispozici na baru (nápoje a cukrovinky)

BLIŽŠÍ INFORMACE

Recepce Čas příjezdu na ubytování: 14:00 – 16:00 hodin 
Čas odjezdu: nejpozději do 15:00 hodin 
Cena pobytu: 5.350 Kč (nejsme plátci DPH)
 V ceně je započítáno ubytování ( 2 noci ), celodenní strava (snídaně vč.nápojů, obědy a večeře) a víkendový program s Janou a Soňou. Nápoje k obědu a večeři spotřebované v jídelně spolku si každý uhradí sám přímo na místě dle ceníku Komunitního centra. 

 Jak se do komunitního centra dostanete
Z  autobusové nádraží Slaný linka č. 590, zastávka v Lukově je jen pár metrů od komunitního centra. Řidiči mohou pohodlně a zdarma zaparkovat přímo u budovy. Kde se Komunitní centrum nachází 
Adresa: Lukov 11, 273 73 okr. Kladno

Více

Čas

21 (Pátek) 19:00 - 23 (Neděle) 16:00

Pořadatel

Soňa Kolmanová

kolmanova.org@gmail.com, 733 500 595 Jeseniova 22, Praha 3

Learn More