Vánoční podnikatelská snídaně Brno

14prosinec8:4512:00Vánoční podnikatelská snídaně Brno8:45 - 12:00 Husova 16, Brno

Podrobnosti události

Přijměte od nás pozvání na velkou Vánoční podnikatelskou snídani Business Friends Brno.

V přátelském prostředí se setkáte s úspěšnými podnikateli, kteří navazují dlouhodobou spolupráci, pomáhají si k novým zakázkám, sdílejí své zkušenosti.

Na přidružených minitrzích na Vás čekají zážitky a ochutnávky od našich partnerů, kterými jsou třeba rodinná brněnská pražírna kávy Penerini, sladkosti z kuchyně SladkoBrno, delikatesy z Farmy Živina, prémiová vína od Alkohouse a další. Aktuální seznam najdete na našem Facebooku nebo LinkedInu na stránkách akce. Na místě si budete moci i zakoupit nádherné vánoční dárečky.

Čeká Vás i bohatá tombola a slavnostně laděný raut, ten si pro Vás připraví mistři kuchaři z hotelu International.

Jako vždy také rádi pomáháme. Na této snídani to bude konkrétně neziskové organizaci Teen Challenge, věnující se dětem z brněnských ubytoven.

U nás v Brně se na našich klubech sešlo od 25.5.2021 víc jak 500 majitelů firem, kteří si mezi sebou předali téměř 2000 kontaktů na potenciální zákazníky a spolupracovníky, ale také rad a tipů do podnikání, a uzavřeli mezi sebou již obchody v hodnotě přes 10 milionů korun.

Rádi se seznámíme i s Vašimi aktivitami. Připravte si prosím v jedné minutě informace o sobě. A promyslete si i to, s čím potřebujete v podnikání pomoci. Naši členové a hosté Vám rádi předají své zkušenosti a kontakty. 

Na setkání můžete pozvat i svého hosta prostřednictvím tlačítka “Chci pozvat hosta”.

KDY: v úterý 14.12.2021 od 8:45 do 12:00 hodin

KDE: v hotelu International, Husova 16, Brno

Program:

  • Úvod a představení účastníků 
  • Strukturovaná agenda vedoucí k předávání kontaktů a zkušeností
  • Networking

Cena účasti na setkání:

  • 500Kč pro členy BF Brno, 1000Kč pro ostatní. K platbě prosím využijte tento odkaz: https://www.pays.cz/paymentlink?vanocnisnidanehost   
  • Abychom mohli provést závaznou rezervaci Vašeho místa na setkání, je nutno kromě potvrzení Vaší účasti skrze tlačítko v této pozvánce provést obratem i platbu. 

Potvrďte prosím svou účast nejpozději do 12.12.2021 do 12:00 hodin. Poté Vám již nemůžeme garantovat místo na podnikatelském setkání či uvedení Vašeho jména na seznamu účastníků. Po tomto termínu ztrácíte nárok na vrácení platby, pokud se setkání nemůžete zúčastnit. Můžete však za sebe poslat náhradníka ze své společnosti či požádat o rezervaci místa na dalším termínu podnikatelského setkání.

Více

REGISTRACE ZDE

VSTUPENKY ZDE

Pořadatel

Business Friends

Business Friends s.r.o. Na Kodymce 25/14, Praha 6

Learn More