Vánoční geokoučink na Petříně - vánoční hra v přírodě pro všechny věkové kategorie

20prosinec14:0016:00Vánoční geokoučink na Petříně - vánoční hra v přírodě pro všechny věkové kategoriePro přátele Business Friends a jejich rodiny.z důvodu Covid opatření14:00 - 16:00

Podrobnosti události

Přijďte se vzájemně inspirovat, propojit, vyhodnotit tento zvláštní rok a nasát hodnotné vhledy do budoucnosti.

Na trase v oblasti Petřína vás čeká několik zastavení s otázkami a úkoly. Naladíte se na pozitivní notu, utřídíte myšlenky. Smysluplné dialogy vás dovedou až k formulaci akčních kroků do budoucna a možná k novým příležitostem spolupráce. Naberete nový vítr do plachet a naději na lepší zítřky. Zabaví se i vaše ratolesti školního věku – vezměte je bez obav s sebou.

Ve skupinkách po 4 (+ děti) vyrazíte s mapou hledat připravená stanoviště. Na každém vás čeká porce inspirace pro vaše rozhovory po cestě k dalšímu stanovišti. Pro děti jsou na některých stanovištích speciální úkoly a všechny otázky jsou koncipovány tak, aby se i ony mohly celou dobu zapojovat.

Sled stanovišť není náhodný. Provede vás uceleným koučovacím procesem, který částečně čerpá z metod neurolingvistického programování. „AHA-moment“ jako vždy zaručen.

Na konci si vzájemně předáme „dárky“ v podobě našich osobních moudrostí, jimiž nás zkoušky letošního roku nepochybně obdařily.

Celou procházku zakončíme pod Karlovým mostem, kde si společně zazpíváme koledy s pohárkem svařeného vína a kde se k nám připojí ti, kteří na Vánoční geokoučink neměli čas nebo náladu.

Cena akce (včetně DPH):

  • 350 Kč/osoba
  • 500 Kč za 2 osoby společně
  • děti do 18 let zdarma

Radka Evjáková z Inner Everest pro všechny přátele Business Friends připravila speciální Vánoční geokoučink. Projdeme se odpolední petřínskou přírodou a budeme hledat vánoční zastavení a úkoly, které nám pomohou naladit se na sváteční notu:-)


Registrace zde


Please select a valid form

Více

Čas

(Neděle) 14:00 - 16:00

Místo konání

Petřín