Propojujeme Moravu! Online networkingové setkání nejen s vánoční tématikou

08září9:0011:00Propojujeme Moravu! Online networkingové setkání nejen s vánoční tématikou9:00 - 11:00

Podrobnosti události

Přijměte od nás pozvání na setkání Třetího podnikatelského klubu Business Friends Brno. Tentokrát online a s podtitulem Propojujeme Moravu!

Navíc je setkání zameřeno na vše kolem firemních vánočních dárků a vánočních večírků.

Podnikáte v těchto oblastech? Přijďte se nám představit. Třeba letos využijeme na dárečky právě Vás 😊

V přátelském, neformálním a bezkonkurenčním prostředí se setkáte s úspěšnými podnikateli, kteří navazují dlouhodobou spolupráci, pomáhají si v podnikání, sdílejí své zkušenosti, předávají rady ze svého podnikání a pomáhají si k novým zakázkám. Pro členy klubu je zajištěna oborová exkluzivita – každý obor je v klubu zastoupen jen jedním členem. V uplynulém roce si členové našich klubů pomohli k zakázkám za 13 000 000 Kč.

U nás v Brně se na našich klubech sešlo od 25.5.2021 víc jak 300 majitelů firem, kteří si mezi sebou předali téměř 900 kontaktů na potenciální zákazníky a spolupracovníky, ale také rad a tipů do podnikání, a uzavřeli mezi sebou již obchody v hodnotě přes 10 milionů korun.

Rádi se seznámíme i s Vašimi aktivitami. Připravte si prosím v jedné minutě informace o svém podnikání. A promyslete si i to, s čím potřebujete v podnikání pomoci. Naši členové a hosté Vám rádi předají své zkušenosti a kontakty.

KDY: ve středu 8.9. od 9 do 11 hodin

KDE: online – odkaz na připojení Vám zašleme mailem před akcí.

Setkání je zdarma.

Více

Čas

(Středa) 9:00 - 11:00

Místo konání

ONLINE

Pořadatel

Business Friends

Business Friends s.r.o. Na Kodymce 25/14, Praha 6

Learn More