MEDITAČNÍ VÍKEND v Babiččině údolí na téma VZTAHY

12duben(duben 12)17:0014(duben 14)15:00MEDITAČNÍ VÍKEND v Babiččině údolí na téma VZTAHY17:00 - 15:00 (14) Rýzmburk 5, 552 03, Žernov- Česká Skalice

Podrobnosti události

Vítejte v Babiččině údolí, kde se setkává krása přírody s hlubokým pochopením vztahů. Přinášíme vám nezapomenutelný Meditační Víkend zaměřený na prohloubení a transformaci vašich vztahů.

Co Vás Čeká:
🔸 Oáza klidu: Zažijte nádherné prostředí samoty ve velmi pěkném hotelu v srdci Babiččina údolí. Místo, kde klid a inspirace společně tvoří jedinečnou atmosféru.

🔸 Tři průvodci: Naši tři lektoři, zkušení průvodci na cestě k harmonii, připravili perfektní a různorodý program, který vás provede od pohledu do sebe samých až k propojení s druhými.

🔸 Prožitkové meditace: Pohybové, vedené, řízené – všechny formáty prožitkových meditací jsou zde pro vás. Ponořte se do hlubin vlastního nitra a objevte nové perspektivy.

🔸 Rodinné konstelace: Věnujte čas významným vztahům ve svém životě skrze speciální workshop zaměřený na rodinné konstelace. Otevřete cesty k porozumění a uzdravení.

🔸 Intuitivní tanec: Pod vedením zkušené lektorky můžete prozkoumat svůj vnitřní svět pomocí tance. Intuitivní, svobodný pohyb, který propojuje tělo a mysl.

🔸 Jídlo s láskou: Užívejte si úžasnou vegetariánskou stravu, vařenou s láskou, která poskytne nejen požitek pro chuťové buňky, ale také pro duši.

🔸 Pobyt v komfortu: Odmáčkněte tlačítka naší reality ve velmi komfortních pokojích po dvou lůžkách s vlastní koupelnou. Vytvořte si svůj vlastní klidný koutek.

🔸 Energie a kvetoucí krása: Místo, které pulzuje nejen nádhernou energií, ale na jaře ožije kvetoucí krásou. Přijďte zažít magii probouzející se přírody.

🙏🏼 večerní i ranní hodinové vedené OSHO meditace (každá je jiná)

🙏🏼 celý víkend se bude prolínat tématem našich vztahů a pomůže nám vidět možnosti

🙏🏼 síla sdílení a čerpání energie do zásoby

🙏🏼 zážitek ticha ve skupině během části dne

🙏🏼 šamanská cesta v meditační místnosti za zvuku bubnu do vlastního podvědomí

🙏🏼 čas pro sebe a vlastní objevování svých omezujících řetězů

Víkend klidu a vnitřní práce.
Víkend, na kterém zapomeneš na starosti všedních dnů, a vrátíš se do nich s pevným i laskavým nastavením.

Náš cíl je, abyste z Meditačního víkendu odjeli odpočatí, naplnění, sebe-znalejší a sebe-dokonalejší.

Cena 5.500,- Kč zahrnuje úplně vše, co se týká stravy v plné penzi a ubytování od pátku do neděle.

Celým víkendem vás laskavě provedou 3 průvodci, kteří vedou meditace, transovní techniky, terapeutické konzultace, čakrové tance, firemní i individuální konzultace v oblasti osobního rozvoje a šamanské cesty do podvědomí.

Více

REGISTRACE ZDE

Reservio

Čas

12 (Pátek) 17:00 - 14 (Neděle) 15:00

Místo konání

Babiččino údolí- Hotel Rýzmburk

Rýzmburk 5, 552 03, Žernov- Česká Skalice