HandyBot na konferenci "Digitalizace účetnictví a daní v ČR"

14říjen9:0016:30HandyBot na konferenci "Digitalizace účetnictví a daní v ČR"9:00 - 16:30 HOTEL DUO, Teplická 492/19, 190 00 Praha 9

Podrobnosti události

Komora certifikovaných účetních a Komora daňových poradců České republiky pořádají společnou konferenci na téma automatizace a digitalizace daní a účetnictví. Konference se zaměří na informace z legislativy a státní správy, zkušenosti z poradenských firem a budoucí vývoj a profesní využitelnost technologií.

Cíle konference: Cílem konference je ve třech panelech seznámit účastníky s nejnovějšími informacemi z oblasti digitalizace státní správy, trendy a zkušenostmi v oblasti digitalizace a automatizace daňového poradenství a účetnictví a očekávaným rozvojem technologií.

Pro koho je konference určena: Konference je určena pro daňové poradce a účetní, osoby profesně zaměřené na daně a účetnictví včetně podnikatelské sféry a státní správy.

Na konferenci si nenechte ujít stánek firmy HandyBot s.r.o.

HandyBot s.r.o. se specializuje na robotickou automatizaci procesů. Roboti od HandyBotu umožňují optimalizovat firemní procesy, minimalizovat fixní náklady a zefektivnit firemní agendu. Ukážeme vám, jak roboti pracují, na co je vhodné je použít a jak vám mohou ušetřit práci a náklady.

Více

REGISTRACE ZDE

REGISTRACE ZDE

Čas

(čtvrtek) 9:00 - 16:30

Místo konání

Hotel DUO Praha

HOTEL DUO, Teplická 492/19, 190 00 Praha 9