„Pokud nenajdete způsob, jak vydělávat peníze zatímco spíte, budete pracovat, dokud nezemřete.“, říká Bohumila Severýnová, spolumajitelka Saturia Consulting s.r.o.
Jméno a příjmení: Bohumila Severýnová
Název společnosti: Saturia Consulting s.r.o.
Pozice: majitelka, jednatelka
Obor: finanční a investiční poradenství
Členství v klubu: Green Garden pátek

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Inspirována anglosaským modelem a hnána vlastní potřebou investovat, založila jsem s parťákem finančně poradenskou firmu. Středobodem všeho je kvalitní, klientem placený, finanční plán. Od něj se odvíjí celá cesta k finanční svobodě. Pro klienta jsme schopni na této cestě zajistit vše potřebné. Abychom udrželi kvalitu, jdeme cestou jednotlivých specializací. Mojí doménou jsou finanční plány a investice. Honorované poradenství je win – win přístup, pro klienta i pro nás. Poradce má v tomto modelu velkou motivaci, aby klient prosperoval a byl po všech stránkách s přístupem poradce dlouhodobě spokojený.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Typickým zákazníkem je člověk, který je si vědom svých předností v byznysu či zaměstnání a starost o rodinné finance přenechá zase odborníkům na toto téma. Obvykle se jedná o zaměstnance specialistu nebo manažera firmy, případně podnikatele, který má již stabilní, kladné cashflow. Jsou to lidé, co si uvědomují, že dobrá rada je lepší než rada zdarma.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Když se trhům daří je to poměrně snadné. Za úspěch považuji, že v době kdy trhy padají, naši klienti nepanikaří, neodcházejí, nedělají neuvážená finanční rozhodnutí. Považuji to z dobrou vizitku komunikace s klientem, neboť naši klienti rozumí situaci, jsou na ni připraveni a jsou schopni z ní těžit.

Máte nějaké životní krédo?

„Pokud nenajdete způsob, jak vydělávat peníze zatímco spíte, budete pracovat, dokud nezemřete.“