Jméno a příjmení: Zdeňka Kotková

Název společnosti: Chirurgie Entner

Pozice: manažerka ordinace

Obor: chirurgie, estetická a plastická chirurgie

Členství v klubu: HOLIDAY INN STŘEDA

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsme soukromá chirurgická ambulance, provádíme drobné chirurgické zákroky v lokální anestezii, bolesti zad, estetické zákroky většinou v lokální anestezii. 

Nabízíme vlastní kosmetiku k omlazení pleti: Hylauronové sérum (napnutá kůže), Estriolový krém (pevnější kůže), Hydrochinonový krém (pigmentové skvrny).

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Naši zákazníci jsou pacienti, kteří potřebují drobné chirurgické zákroky nebo mají zájem o estetické operace od odstranění jizev, výrůstků, až po liposukce a facelift, vše v lokálním umrtvení, a dále augmentace ( zvětšení prsou) v celkové anestezii. Nabízíme nadstandardní chirurgickou péči a individuální přístup ke každému problému, se kterým pacient přichází.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Nám se musí povést vždy vše! Většinou přicházejí zdraví pacienti, kteří chtějí estetické zákroky a tak musíme být spokojeni s výsledky nejen my, ale hlavně oni. V posledním měsíci nám udělal radost výsledek operace faceliftu (pozvednutí ochablé kůže a svalstva v obličeji), kdy  65letá paní omládla o 20 let přímo na operačním sále a odstranění obrovských keloidnich jizev na ušním boltci nastávající nevěstě, která se s výrůstky na uchu nechtěla vdávat. Tato mladá dáma konzultovala svůj problém na několika pracovištích plastických chirurgií a vybrala si naši ordinaci. Ucho je pro chirurga  vždy velká výzva, je zde tenká kůže a keloidní jizva může opět narůst.

Jsme pyšní na to, že jsme před 3 roky otevřeli naši ordinaci v obrovské pražské konkurenci, pacienti jsou spokojeni a vrací se nejen oni, ale našimi pacienty se stávají také jejich známí a přátelé. 

Máte nějaké životní krédo?

Pracujeme pro radost naši a našich pacientů.