Jméno a příjmení: Zdeněk Podlezl

Název společnosti: Realitní tým Zdeňka Podlezla, RE/MAX G8 Reality

Obor: Reality

Zaměření: prodej a pronájem rezidentních i komerčních nemovitostí v ČR

Členství v klubu: Litomyšl


Jsem realitní makléř ze Svitav. V oblasti realit se pohybuji od roku 2012. Začít pracovat jako realitní makléř byla velká změna a velká výzva. Nebylo to jednoduché. Ale vytrval jsem, jezdil na školení a semináře a zdokonaloval se.
Jsem houževnatý a trpělivý, což se odráží v úspěšných realizacích obchodů a mnohých oceněních jako makléře. Mojí silnou stránku je orientace na technické a stavební záležitosti.

Makléřina mě velmi baví a naplňuje. Práce se stala mým koníčkem i životním stylem.

Teď jsme tým. Já a moje manželka.
Víme oba, co práce realitního makléře obnáší, hovoříme o tom a společně realizujeme nejen běžné prodeje jednotlivých bytů a domů, ale i velkých developerských projektů nebo komerčních areálů.

Postaráme o prodej a pronájem Vaší nemovitosti na Svitavsku a širokém okolí. Nejsme omezeni regionálně. Naši spokojení klienti se na nás opakovaně obracejí s řešením potřeb bydlení a doporučují nás i svým známým v rámci celé ČR.

Důvěra klientů nás zavazuje k tomu, abychom díky svým zkušenostem, obchodním dovednostem, empatii a vytrvalosti, prodali a pronajali vaši nemovitost bezpečně, relativně rychle a za co nejlepší cenu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email