„Jak zasadíš, tak sklidíš“ říká Zbyněk Čep, obchodní ředitel z DEXFIN GROUP a.s..

Jméno a příjmení: Zbyněk Čep

Název společnosti: DEXFIN GROUP a.s. 

Pozice: Obchodní ředitel

Obor: Krypto

Členství v klubu: Palace středa II


Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

DEXFIN GROUP,a.s.  je česká FinTech společnost, specializovaná na oblast
blockchainových technologií. Máme vlastní obchodní platformu (exchange) pro primární a sekundární trh s digitálními aktivy s globálním přesahem.

Podporujeme technologické týmy z mnoha perspektivních odvětví výměnou za podíl na projektu. Jedním z projektů, kterému jsme pomohli na globální trh, je ambiciózní projekt VICTORIA VR z oblasti virtuální reality. Více informací o projektu naleznete na webových stránkách www.victoriavr.com

Mým hlavním úkolem v DEXFIN je komunikace, které se věnuji více jak 20 let. V mojí bývalé profesi jsem mněl na starost 12 let produkční společnost a většinu akcí jsme vytvářeli pro korporátní klienty, především z oboru IT. Tato praxe mi velmi pomáhá, když denně komunikuji s klienty, partnery a našimi zaměstnanci. DEXFIN je skvělou kombinací dvou velmi perspektivních oborů a to IT a FinTech. Díky mé dlouholeté praxi z řízení společnosti, jsem v DEXFIN získal tuto zajímavou pozici. Pro mou práci je velmi důležitá důvěra vedení společnosti a jsem moc rád, že mohu být ve vedení tohoto perspektivního projektu.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Náš klient přemýšlí více než jen o budoucnosti, přemýšlí o mimořádné příležitosti, kterou je rozložení investic diverzifikace nejen do komodit, realit ale také do krypto měn. Krypto je dynamický obor, kde díky digitalizaci tzv. tokenizaci digitálních aktiv vznikne spousta nových příležitostí. Tradiční svět se mění a naši klienti chtějí být u toho. Pokud Vás baví FinTech a investice, budete z největší pravděpodobností náš klient.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Z radostí mohu oznámit ano povedlo, povedlo se nám celému TEAMU odstartovat jak věříme mega projekt ve virtuální realitě VICTORIA VR. DEXFIN byl u zrodu tohoto projektu a pracovali jsme na něm celý team asi 14 měsíců. Nyní očekáváme vstup na trh a zahájení prodeje tokenu VICTORIA VR na velké mezinárodní burze. VICTORIA VR je první hra ve VR ve fotorealistické kvalitě používající tzv. metaverse, která funguje 100% ve VR brýlích OCULUS. Konkurence zatím není a věříme, že až bude, tak VICTORIA VR bude vždy ikona a vzor pro svět VR.

Máte nějaké životní krédo?

Ano, od svých 33 let jsem ho začal aplikovat a funguje “Jak chceš, aby se lidé chovali k tobě, tak se ty nejdříve chovej ty k nim”. Možná toto znáte, jako zlaté pravidlo. Ano je to tak je zlaté a funguje!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email