Jméno a příjmení: Michaela Kašparová
Název společnosti: Canadiana Hydropool 
Pozice: obchodní poradce
Obor: wellness a zdraví
Členství v klubu: Hvězdný klub


Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Zabýváme se prodejem luxusních vířivek a swim-spa značky Hydropool, dodáváme zakázkové bazény, sauny a domácí i veřejné wellness a děláme lidem život hezčí. Moje pozice ve firmě je obchodní poradce pro oblast Čechy a najdete mě, po předchozí domluvě, na krásné zahradě v Říčanech.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Naše produkty jsou určeny pro rodinný život a radost udělají jak lidem, kteří mají rádi vodu, tak těm, kteří chtějí řešit svoje zdravotní problémy a to nejen ty fyzické. Na trh přinášíme kvalitní a spolehlivé řešení za odpovídající ceny s přidanou hodnotou ať už v podobě dlouhé životnosti, profi servisu, poradenství a prokazatelných účincích na zdraví svých uživatelů – proto si nás vybírají lidé, kteří o takové investici přemýšlí. Hledáme tedy všechny, kteří si nechají poradit a pak nás případně doporučí dál…

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Za poslední rok a půl jsem se hodně naučila a posunula ve své práci, která mě skutečně baví a naplňuje. Za loňský rok jsem sama zobchodovala zakázky v hodnotě 13 mil. Kč. Jsem také pyšná, že jsem začala pravidelně plavat a každému mohu upřímně doporučit svou vlastní zkušenost se swim-spa. Skutečným zadostiučiněním jsou pro mě spokojení klienti, kteří mi píší milé recenze a často se za mnou vrací. 

Máte nějaké životní krédo?

„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“ Curt Cobain 

Kontaktní údaje:

Michaela Kašparová, 606 244 254

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email