Autor: Petr Veselý, IPSECURITY s.r.o.

Věděli jste, jak může spolupracovat umělá inteligence a bezpečnostní kamery? A jak vytvořit takřka přes noc komunikační kampaň?

Ke konci roku jsme se pustili do velké akce. Chtěli jsme přiblížit odborné veřejnosti novinky v oblasti neuronových sítí, a možností detekce a analýzy videa získaného z bezpečnostních kamer.

Na přípravu komunikace a navazující kampaně jsme měli extrémně málo času. Na konci roku výrobci zpravidla zveřejňují produktové novinky, a tak jsme museli čekat do poslední chvíle, než bylo jasné, jestli budou jednotlivé kamery uvedeny, či nikoliv.

Díky kontaktům v rámci Business Friends jsme oslovili společnosti noConcept s.r.o. s dotazem zvládnete a stihnete? Web, Facebook, grafika, newsletter a PPC. Vše v jednom balíčku a co nejdříve.

Vše se podařilo a výsledkem je zcela nová webová prezentace na https://www.videoanalytics.cz/ s vlastním grafickým stylem, oživená reálnými ukázkami s video analýzou z kamery Wisenet PNB-A9001 a porovnání s detekcí v aplikaci ATEAS Security, dvě úspěšné emailové rozesílky a fungující Facebook s navazující kampaní.

Jedním z hlavních prvků kampaně je i Podcast natočený ve studiu EP Events and Productions s.r.o. s výrobci videoanalytických aplikací Pavolem Matiasem (Hanwha Techwin Europe) a Alexandrem Němcem (ATEAS CZ s.r.o.).

Podcast si můžete poslechnout zde:

Na projektu spolupracovaly firmy: IPSECURITY s.r.o., noConcept s.r.o., EP Events and Production s.r.o.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email