Autor: Petr Veselý, IPSECURITY s.r.o.

Věděli jste, jak může spolupracovat umělá inteligence a bezpečnostní kamery? A jak vytvořit takřka přes noc komunikační kampaň?

Ke konci roku jsme se pustili do velké akce. Chtěli jsme přiblížit odborné veřejnosti novinky v oblasti neuronových sítí, a možností detekce a analýzy videa získaného z bezpečnostních kamer.

Na přípravu komunikace a navazující kampaně jsme měli extrémně málo času. Na konci roku výrobci zpravidla zveřejňují produktové novinky, a tak jsme museli čekat do poslední chvíle, než bylo jasné, jestli budou jednotlivé kamery uvedeny, či nikoliv.

Díky kontaktům v rámci Business Friends jsme oslovili společnosti noConcept s.r.o. s dotazem zvládnete a stihnete? Web, Facebook, grafika, newsletter a PPC. Vše v jednom balíčku a co nejdříve.

Vše se podařilo a výsledkem je zcela nová webová prezentace na https://www.videoanalytics.cz/ s vlastním grafickým stylem, oživená reálnými ukázkami s video analýzou z kamery Wisenet PNB-A9001 a porovnání s detekcí v aplikaci ATEAS Security, dvě úspěšné emailové rozesílky a fungující Facebook s navazující kampaní.

Jedním z hlavních prvků kampaně je i Podcast natočený ve studiu EP Events and Productions s.r.o. s výrobci videoanalytických aplikací Pavolem Matiasem (Hanwha Techwin Europe) a Alexandrem Němcem (ATEAS CZ s.r.o.).

Podcast si můžete poslechnout zde:

Na projektu spolupracovaly firmy: IPSECURITY s.r.o., noConcept s.r.o., EP Events and Production s.r.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email