Jméno a příjmení: René Skýpala

Název společnosti: Známe řešení

Obor: Interim manažer

Členství v klubu: Odpolední klub Brno


 

O mně:

Jsem absolventem Nottingham Trent University, Law School, ve studijním oboru: Business Law (LL.M.), Bankovního institutu vysoká škola ve studijním oboru Finance (Ing.), a Vysoké školy aplikovaného práva, právní specializace: Právo v podnikání (Bc.).

Jsem držitelem certifikace Procesní auditor dle VDA 6.3 uděleného Verband für Deutsche Automobilindustrie prostřednictvím České společnosti pro jakost a osvědčení Řízení podniku v krizi (ekonomické aspekty podniku v úpadku) uděleného Centrem restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka při Podnikohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze

Způsob práce:

Poskytuji klientům přidanou hodnotu pohledem na problematiku v širších souvislostech, stejným způsobem vedu lidi ve svých týmech. Rychle identifikuji rizika a hledám řešení ke stabilizaci a rozvoji společností. Směřuji lidi ve společnostech ke společným cílům jak na vertikální tak horizontální úrovni.

Co o sobě říká:

Jsem nezávislý konzultant, lektor a interim manažer specializující se na oblast krizového řízení, procesního řízení, nákupu a logistiky, projektového managementu, restrukturalizačního poradenství a správy majetku. V minulosti jsem pracoval jako ředitel logistiky a nákupu, procesní auditor, projektový manažer a manažer obchodu. V současnosti jsem majitelem vlastní společnosti ZNÁME ŘEŠENÍ s.r.o., která nabízí služby v oblasti krizového interim managementu, auditování procesů, správy pozůstalosti, likvidace, insolvence a restrukturalizace obchodních společností a družstev a odborných jazykových překladů.

Mezi mé referenční zákazníky se řadí firmy působící v oblastech automobilového průmyslu, zejména se zaměřením na zpracování a povrchové úpravy plastů, dále pivovarnictví a gastronomie, facility, železničního a zbrojního průmyslu a výroby a distribuce zdravotnických prostředků

Témata:

Rizikový management

Krizový management

Business Development

Strategický a sériový nákup

Dodavatelská kvalita, kvalita výroby

Procesní audit

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email