„Chceš-li se cítit příjemně, dělej nepříjemné věci,“ říká Radka Evjáková, kouč a lektorka z Inner Everest.

Jméno a příjmení: Radka Evjáková

Název společnosti: Inner Everest

Pozice: Kouč, lektorka

Obor: Osobní rozvoj

Členství v klubu: AvantGarde čtvrtek

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

V Inner Everest se zabývám uvolňováním potenciálu v lidech a týmech. Kombinuji moderní metody osobního rozvoje s pohybem indoor i outdoor. Využívám principy NLP (neurolingvistické programování), Spirálovou dynamiku, transpersonální psychologii a další. Vytvářím a vedu zábavné a transformační pohybové programy prokládané reflexí a skupinovým koučováním. Doplňkově se také věnuji individuálnímu koučinku. Jednotlivce podpořím v nastavování a realizaci cílů, práci se stresem, s emocemi, v prioritizaci, zlepšování vztahů, apod. Firmám pomohu především v oblasti týmové komunikace a spolupráce, kde efektivně propojím zábavu s hlubokým rozvojem.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

V případě jednotlivců jsou typickými zákazníky aktivní a činorodí lidé, kteří hledají nové formy práce na sobě. Kombinace s pohybem jim vyhovuje mimo jiné proto, že umožňuje efektivně využít čas: k seberozvoji a pohybu zároveň.

V případě firem se zaměřuji na menší firmy do 50 zaměstnanců, pro které připravuji teambuildingy – buď samostatně nebo v rámci dlouhodobé spolupráce.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Podařilo se mi úspěšně odkoučovat několik závažnějších případů úzkosti, vyhoření a začínající deprese. Dále se mi povedlo nastartovat demotivovaný tým (nutno podotknout, že to bylo díky práci s vedením toho týmu!). Nakonec jsem hrdá na většinu svých pohybových workshopů – má to sílu a je to zábava.

Máte nějaké životní krédo?

Kromě toho na začátku je mým oblíbeným toto: “Nejsi-li ochoten změnit sám sebe, není ti pomoci.”