Lucie Novotná ze společnosti Vzdělávačka s.r.o. se v létě 2021 stala franšízovou partnerkou Business Friends pro oblast Východních Čech.

Pod jejím vedením se setkávají podnikatelé v Hradci Králové, Litomyšli, Náchodě a Pardubicích. A společně si již pomohli k zakázkám za 9.000.000 Kč.

Zeptali jsme se Lucie, proč se rozhodla rozvíjet podnikatelskou komunitu ve Východních Čechách v rámci konceptu Business Friends.

Aktuálně spolupracujeme pod společnou hlavičkou Business Friends prvního půl roku a naše východočeská komunita si doporučila byznys v hodnotě 9 milionu korun. Jako Východočeši jsme měli desítky možností propojení formou nejrozmanitějších typů akcí s podnikateli z více ež 40 států. Jen těžko bychom tohoto všeho dosáhli jako solitéři. 

Přes 8 let se ve Východních Čechách věnuji pořádání networkingových a vzdělávacích akcí nejrůznějšího typu. Po celou dobu vlastního podnikání vidím přínos pro své klienty v tom, že jsme propojeni meziregionálně, společným zázemím a jednotnou platformou. Díky spojení jsme my všichni konkurenceschopnější.

Jsem velmi ráda, že jsme se domluvili na partnerské spolupráci právě s Business Friends, konceptem, který kombinuje mezinárodní teoretické i praktické zkušenosti v oblasti networkingu, vzdělání, managementu, IT a personalistiky. Společně se zakladatelkou konceptu Romanou Křížovou máme společné vize, hodnoty, proklientské myšlení. Těším se také na další kolegy do našeho partnerského týmu. Sdílení a podporu mezi námi vzájemně vidím jako jednu z velmi důležitých hodnot našeho spojenectví.

Lucie je velmi schopnou podnikatelkou. Během svého krátkého působení v Business Friends vytvořila komunitu 33 podnikatelů. Zakázky, ke kterým si pomohli, jsou skutečně úctyhodné.

Pokud se chcete přijít podívat do některého z východočeských klubů, můžete se zaregistrovat zde a Lucie s vámi vybere ten nejvhodnější klub pro vaši návštěvu.

Pokud máte zájem rozvíjet podnikatelskou komunitu ve svém regionu nebo si třeba otevřít jen jeden vlastní klub, napište nám a my vám velmi rádi vysvětlíme, jak skrze Business Friends podpořit vlastní podnikání.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email