„Změň sebe, změníš svůj svět,“ říká Nela Fassmannová, OSVČ.


Jméno a příjmení: Nela Fassmannová
Název společnosti: OSVČ Nela Fassmannová
Pozice: OSVČ
Obor: Dotační poradenství, projektové a finanční řízení
Členství v klubu: Ústí nad Labem


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsem drobný OSVČ, který ve své podnikatelské praxi naplno užívá svého vzdělání, předešlých profesních zkušeností a sítě kontaktů pro poskytování profesionálních a precizních poradeských služeb v oblastí dotací, grantů, fondů a jejich poskytovatelů. Tento obor mám vystudovaný na SŠ a VŠ a již přes 5 let svým klientům poskytuji kompletní analytické služby s návrhem optimálního řešení daného záměru pro jejich záměry, monitoring dotační možností, zpracování žádosti o podporu, manažerskou realizaci podpořených projektů a zajištění udržitelnosti.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Mezi mé typické klienty se řadí všechny subjekty či jednotlivci, kdo se světem dotací nemají žádné zkušenosti a potřebují pomoc s určením vhodné dotace či již s dotacemi zkušenosti mají a potřebují pomoci s přípravou a podáním Žádosti o podporu či jejichž Žádost o podporu byla již dotačně podpořena a potřebují někoho, kdo jim manažersky odřídí bez finančních ztrát poskytnuté podpory celou realizaci projektu a to až do příp. období udržitelnosti. Specializuji se na dotace pro obce, nestátní neziskové organizace, školy a školská zařízení, ale umím také dotace pro podnikatele a velmi úzkou zkušenost mám s rozvojovými dotacemi pro vědecko výzkumné instituce.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Za poslední dobu jsem na sebe hrdá za to, že jsem poměrně hladce zvládla přechod ze zaměstnaneckého poměru do podnikatelského sektoru v pozici OSVČ. Další velké úspěchy jsou z jiného soudku, kdy jsem se úspěšně rekvafikovala na řemeslnou živnost Pekaře a výrobní živnost Zemědělce. V těchto oborech aktuálně plánuji rozšíření svého portfolia podnikatelských činností.

Máte nějaké životní krédo?

Svět je neustále v pohybu a nikdy nestojí na místě, a proto: “Změň sebe, změníš svůj svět”.

 

Kontaktní údaje:

+420 728 534 795, nela.fassmannova@gmail.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email