„Konec doby limonádové, přichází kombucha“ oznamuje Michal Ďuriník, jednatel Loklok s.r.o.
Jméno a příjmení: Michal Ďuriník
Název společnosti: Loklok s.r.o.
Pozice: Jednatel
Obor: Nápoje, Foodtech
Členství v klubu: Brno – odpolední

Jsme Loklok, výrobce svěží kombuchy. Kombucha je fermentovaný čajový nápoj se staletou tradicí, oblíbený pro své zdravotní benefity. V Lokloku jsme strávili roky hledáním těch nejlepších chutí, surovin a procesů, abychom mohli nabízet produkt nejen zdravý, ale i návykově chutný.

Mají nás rádi v kavárnách, bistrech a zdravých prodejnách. My ale míříme také do firem – věříme totiž, že lidé v kancelářích si zaslouží víc, než energeťáky které jim ubližují. Stále více firem už nejen myslí na spokojenost zaměstnanců, ale jim to i dává najevo – třeba tím, co jim nabídne k pití. Najdete nás třeba v kancelářích Apple, Productboard, Reservio a mnoha dalších. Našim cílem je, aby to, že v práci pijete kombuchu, nebylo nikomu divné 🙂

Daří se nám naustále oslovovat nové kavárny a podniky, a spolu s tím jsme dostupní třeba na Košík.cz, v Globusu atd. Najvětší pochvalou je ale feedback přímo od zákazníků – ať až lépe spí, začínají hubnout, končí díky Lokloku s alkoholem, nebo jejich děti přestali pít sladké limonády.

Na Zdraví! Ale doopravdy 🙂

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email